Eternal Fire ve Sangal CCT South Europe Series 2'ye Veda Etti! Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri mix

Eternal Fire ve Sangal CCT South Europe Series 2’ye Veda Etti!

Eternal Fire, CCT South Europe Series 2 turnuvasında, daha önce iki kez kaybettiği rakibi Bad News Eagles karşısında istediği oyunu ortaya koyamadı ve 2-0 kaybetti. Bu sonuçla birlikte temsilcimiz turnuvaya çeyrek final aşamasında veda etti.

Eternal Fire – Bad News Eagle

1.Harita – Overpass

Temsilcimiz kendi seçimi olan haritada ilk yarıda varlık gösteremedi. İlk yarıyı 12-3 geride kapatan EF ikinci yarıya güzel bir başlangıç yaptı. Skorun 15-5’e kadar geldiği haritada temsilcimiz üst üste 8 round alarak skoru 15-13’e kadar getirdi fakat haritada son sözü BNE söyledi ve ilk haritayı BNE 16-13 önde bitirdi. Calyx’in 29 skorluk katkısı mağlubiyete engel olamadı.

2. Harita – Mirage 

Temsilcimiz rakibin haritasında yine kötü bir başlangıç yaptı ve ilk yarıya 11-4 geride girdi. İkinci yarıda karşılıklı gidip gelen roundlar olsa da Dünya 17.’si kendi haritasını 16-13 ile kapattı. Bu sonuçla beraber temsilcimiz turnuvadan elendi. Temsilcimizde XANTARES 31 skor katkısı ile haritanın en skorer oyuncusu oldu.

Eternal Fire sonrası Sangal’dan da Erken Veda

Son 16 turunda Copenhagen Flames takımını 2-0 yenerek turnuvaya güzel bir başlangıç yapan temsilcimiz Dünya 20.’si rakibi SAW’a 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda etti. Seri genelinde SAW kalitesini ortaya koydu ve kazanmayı bildi.

1.Harita – Ancient

SAW seçtiği haritada fırtına gibi bir başlangıç yaptı. Temsilcimizin sadece 2 round aldığı ilk yarıda 13-2’lik SAW üstünlüğü ile geçildi. Serinin ikinci yarısında hata yapmayan Portekiz temsilcisi haritayı 16-3’lük skorla kapattı ve seriyi 1-0’a getirdi.

2.Harita – Inferno

Temsilcimiz Sangal’ın seçimi Ancient haritasında SAW çok hızlı bir başlangıç yaptı. 6-0 gibi bir skorla giriş yapan Portekiz temsilcisi ilk yarıyı 10-5 üstün kapattı. İkinci yarıya güzel bir başlangıç yapan temsilcimiz öne geçmeyi başardı ve skoru 12-11’e getirdi. SAW tecrübesi ve kalitesi bu noktada devreye girdi ve Portekiz temsilcisi haritayı 16-13, seriyi ise 2-0 ile kapattı.

Eternal Fire vs Sangal İzleyemedik

Dün oynanan maçlarda Eternal Fire ve Sangal galibiyet alıp, üst tura yükselebilseydi EF vs Sangal karşılaşması izleyecektik. Tüm Türk CS:GO severlerinin yakından takip ettiği maçlarda maalesef temsilcilerimiz mağlubiyet ile ayrıldı.

DAHA FAZLA CS:GO HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir