mix VALORANT

FUT Esports Amerika’nın Güçlü Ekibi 100T Karşısında!

VCT 2023: LOCK//IN São Paulo’da Omega grubu mücadeleleri devam ediyor. Temsilcimiz FUT Esports açılışını 2-0’lık RRQ galibiyeti ile yaptığı turnuvada güçlü NA takımı 100 Thieves karşısında devam ettirecek. Saat 20.00’de oynanacak maçta temsilcimiz maçı kazanması halinde FNATIC-Furia maçının galibi ile oynayacak.

Temsilcimiz turnuvadaki açılış maçında Endonezya ekibi RRQ’yu 2-0’la geçmişti. Rakibinin seçimi olan Lotus haritasında muazzam bir performans gösteren ve 13-3 gibi farklı bir sonuçla galip gelen ekibimiz, kendi haritası olan Pearl’de zorlansa da kazanmayı bilmişti. Pearl haritasını 7-11’den gelip 13-11 kazanan FUT, böylelikle seriyi 2-0’la kapatmış oldu. MOJJ ve AtaKaptan mücadelenin kahramanları oldu.

Alınması Gereken Bir İntikam Var

Temsilcimiz FUT Esports bu sezon oynadığı ilk turnuva olan Red Bull Home Ground turnuvasında maalesef galibiyet alamadan turnuvaya veda etmişti. Temsilcimiz turnuvada 100 Thieves ile de mücadele etmişti. Harita alamadan 2-0’la kaybeden temsilcimiz bu mücadelenin intikamı için sahnede olacak. 100T ise turnuvayı Cloud9 karşısında 3-0 kazanarak şampiyon tamamlamıştı.

100 Thieves – EDward Gaming

Turnuvadaki ilk maçında Çin’in güçlü ekiplerinden EDG ile karşılaşan 100T zorlansada kazandı. Kendi seçimi olan haritada 13-10 kazanan Amerikan ekibinde stellar 20 skor ile haritanın oyuncusu oldu. Oyuna yeni eklenen ve Sao Paulo’da çokça kez izlediğimiz Lotus haritası ise EDG tarafından seçildi. 100T saldırı kısmını üstün oynadığı haritada savunma yapamadı. EDG kendi haritasını 13-9 ile kapattı. Karar haritası olan Pearl haritasında kıyasıya bir rekabet vardı. stellar’ın yine efsane performansı sayesinde uzatmalarda da olsa 14-12 kazandı. Bu sonuçla seriyi 2-1 kazanarak adını bir üst tura yazdırdı.

Temsilcimize bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz. Bizleri gururlandırıp geleceklerine canı gönülden inanıyoruz.

FUT Esports VCT 2023: LOCK//IN’e Galibiyet İle Başladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir