mix VALORANT

Galakticos’dan Ayrılan sturNN, Fenerbahçe Espor’a Transfer Oldu!

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi: Split 1’de Galakticos forması giyen Eren “ sturNN ” Oduncular Fenerbahçe Espor transfer oldu.

VALORANT Challengers TR Birlik Ligine davet alan Fenerbahçe Espor kadro planlamasında genç oyunculara öncelik tanıdı. Ekip bu şekilde ligi 3 galibiyet 6 mağlubiyet ile 7. Sırada tamamladı. Challengers TR Birlik Ligi: Kapalı Elemelerine güzel performansla başlayan Galakticos lige çıkma hakkını kazansa da bu güzel performansını ligde gösteremedi ve ligi 1 galibiyet 8 mağlubiyet ile son sırada tamamladı.

Eren “ sturNN ” Oduncu Kimdir ?

Profesyonel VALORANT kariyerine Orgless5 başlayan sturNN, Orgless5 ekibinden sonra Altın Kariyer Esports formasını giymişti. Oyuncu CT TR S1, VCT TR S1, VCT TR S2, Esa Open Fire Stand United, Redbull Home Ground 3, Golden Goose 3, Esa Open Fire All Stars 2022 ve VRL TR 1 turnuvalarında boy göstermişti. Şimdi ise Fenerbahçe Espor çatısı altında oynayacak olan sturNN‘a 5mid.com ekibi olarak kariyerinde başarılar diliyoruz.

VCT: Birlik Ligi’nde Kazanan Belli Oldu!

VALORANT Challengers TR: Birlik Ligi 1. Split finalleri yazımızın başında da bahsettiğimiz üzere offline olarak oynandı. Finallerin Oynandığı sahne VALORANT turnuvaları için alışmış olduğumuz İstanbul ESA Espor Arena’ydı. Alanda, Papara SuperMassive bu sezonki formalarını –finallere özel olarak– ilk kez satmasına rağmen S2G Esports formaları ve taraftarları daha fazlaydı. S2G Esports bayrakları, kulübün özel olarak hazırlattığı pankartlar ve bolca tezahürat alanda görülen şeylerdi. S2G Esports, seriyi 3-0 ile hızlıca kapatarak VALORANT Challengers TR: Birlik Ligi 1.Split Şampiyonu ünvanını ve kupasını aldı.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir