mix Overwatch

Jecse Houston Outlaws’a katıldı

Eski Seoul Dynasty destek oyuncusu Seung-soo “Jecse” Lee, kadrosuna yeni oyuncular katmaya devam eden Houston Outlaws ile anlaştı.Geçtiğimiz senenin sonunda Beasley Media Group’a katılan Houston Outlaws, 4 yeni oyuncuyla da anlaşma sağlamıştı. Kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen ekip geçtiğimiz günlerde Jecse transferini twitter üzerinden duyurdu. Bu transfer ile beraber Houston Outlaws kadrosunda toplam 12 oyuncu ve 4 destek oyuncusu bulunuyor.

Jecse, bu transfer ile beraber başka bir destek oyuncusu olan eski takım arkadaşı Kim “Rapel” Jun-geun ile yeniden oynama fırsatını elde etmiş oldu. Başarılı oyuncu Seoul Dynastays’ye geçtiğimiz sezonun başında as kadro oyuncusu olarak katılmıştı. Birçok maçta ana kadroda başlayan oyuncu tatmin edici bir performans göstermeyi başarmıştı.

Jecse ve Rapel Overwatch Contenders Korea’da Element Mystic’de beraber oynamışlardı. Houston Outlaws’ın diğer destek oyuncular Rawkus ve Boink bu ikili ile beraber as kadro için mücadele edecek.

Bu transfer ile beraber geçtiğimiz senelerde ağırlıklı olarak batılı oyunculardan oluşan Houston Outlaws 3 Koreli oyuncuya sahip. Beasley Media Group ile beraber Houston Outlaws daha başarılı bir sezon geçirmek istiyor. Bakalım ekip 8 Şubat’da başlayacak yeni sezonda bunu başarabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir