MAJ3R'in, Paris Major 2023 ve Gelecek Hakkında Açıklamaları Counter-Strike: Global Offensive mix

MAJ3R’in, Paris Major 2023 ve Gelecek Hakkında Açıklamaları

Eternal Fire oyuncusu ve takım kaptanı Engin “MAJ3R” Küpeli, Blast.tv Paris Major 2023 ve Eternal Fire’ın geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

MAJ3R yaptığı açıklamada; Blast.tv Paris Major 2023’ü izlerken kalbim parçalanıyor, büyük takımları gördükçe, katılamamanın ne kadar üzücü olduğunu bir kez daha hatırlıyorum. Çok iyi bir yoldayız bana inanın, asla pes etmeyeceğiz, bir şekilde sizi mutlu edeceğiz. Çalışmaya ve odaklanmaya devam. İyi şeyler olacak inanıyorum.” dedi.

Eternal Fire

BLAST Paris Major 2023’e katılamayan ekip kadrosunda değişikliklere gitti. Önce xfl0ud ile yollarını ayırıp yerine akademi takımından Wicadia’yı yerine getiren ekip, sonrasında Imorr’ü aktif kadrodan içerik üreticisi konuma geçirdi.

Son olarak Türkiye’nin en iyi Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oyuncularından biri olan Özgür “woxic” Eker, uzun bir sürenin ardından eski takımı Eternal Fire‘a geri döndüğünü duyurdu. Bu haber, Türk CS:GO topluluğu için büyük bir sürpriz oldu ve birçok hayranı tarafından sevinçle karşılandı.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir