mix VALORANT

NAVI Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu

FPS tarihinin en ünlü takımlarından NAVI, son olarak VCT 2022: EMEA Last Chance Qualifier turnuvasında G2 Esports takımına 2-0 yenilerek turnuvaya veda etmişti. Mağlubiyet sonrası takımın aktif olarak bünyesinde bulunan oyuncularla yollarının ayrılacağı dedikoduları ortaya çıkmıştı.

Valorant turnuva sezonun bitmesi ile birçok oyuncu takımları ile olan sözleşmelerinin sonlandığını açıklamıştı. Turnuvada üst düzey performansları ile göz önüne çıkan oyuncular sırasıyla takımlarıyla sözleşmeleri feshederken NAVI aktif kadrosundaki tüm oyuncuları ile yollarının ayrıldığını açıkladı.
Süreç boyunca taraftarlar özellikle sosyal medyada istedikleri kadro hakkında etkileşimde bulundular.

NAVI bugün yaptığı açıklama ile YENİ VALORANT KADROSUNU duyurdu

NAVI’nin yeni sezon kadrosunda VALORANT ekosisteminin tanıdığı ve performansı ile akıllara kazanan birçok oyuncu bulunmakta. FunPlus Phoenix ekibinden ANGE1, Shao, Zyppan ve Suygetsu Acend ekibinden ise VALORANT Türkiye ekosisteminin yakından tanıdığı Cned’i takımına dahil ederek 2022 yılının soy çeyreğinde NAVI VALORANT takımını tamamladı.

NAVI 2022 VALORANT KADROSU Sizlerle;
– Kyrylo ”ANGE1” Karasov
– Andrey “Shao” Kiprsky
– Pontus “Zyppan” Eek
– Dmitry “SUYGETSU” Ilyushin
– Mehmet Yağız “cNed” İpek

Mehmet Yağız “cNed” İpek kimdir?

Türkiye VALORANT ekosisteminin yakından tanıdığı Mehmet Yağız “cNed” İpek ise CS:GO, Zula gibi oyunlarda kariyerine başladıktan sonra VALORANT’ın duyurulması ile kariyerine VALORANT üzerinden devam etti. İlk takımı olarak Türkiye’de büyük takipçi sayılarına ulaşmış Ferit Karakaya’nın takımı BBL Esports ile kariyerine başlayan cNed ardından Nolpenki, Raise Your Edge Gaming ve Acend takımları ile kariyerine devam etti.
cNed 2021 Aralık ayında VCT 2021’de takımı Acend ile Dünya Şampiyonu olmayı başardı. Toplam ödül havuzunun $1.000.000 olduğu turnuvada, şampiyon takım $350.000 ödülün sahibi oldu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir