mix VALORANT

Thunderbolts Gaming Yeni VALORANT Transferini Duyurdu!

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi’nin davetli takımlarından Thunderbolts Gaming Yeni Transferini Duyurdu!

Uzun süredir VALORANT sahnesinde bulunan ve Türkiye Birlik Ligi 1.Sezon’da Play-Off’lara kalmayı başaran takımlardan olan Thunderbolts Gaming, kadro yapılanmasını sürdürüyor!

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi’nin yeni sezonuna davetli olan Thunderbolts Gaming yeni oyuncularını Twitter hesapları üzerinden yaptıkları duyuru ile açıkladı.

Thunderbolts Gaming; Otherside, Fenerbahçe Espor ve Galakticos ekiplerinden tanıdığımız genç ama tecrübeli oyuncu Enes “jonx” Güngör‘ü kadrosuna kattığını duyurdu.

Enes “jonx” Güngör kimdir ?

Profesyonel kariyerine Otherside Esports ile başlayan Enes’i Otherside’daki kadro değişiminin ardından Galakticos’da görmüştük; VCT TR Challangers 1 ve 2 boyunca Galakticos’da bulunduktan sonra VRL:TR Birlik Ligi için Fenerbahçe Espor kadrosuna katılan Enes Ardından G-Loot Elemeleri için Parla Esports kadrosunda Stand-in olarak bulnmuştu.

 

Thunderbolts Gaming, kadro yapılanması için en son VRL Türkiye Birlik Ligi 1. Açık Elemeleri’nde Surreal Esports‘da yer almış olan Yusuf “YANKAS” Yankaş‘ı kadrosuna kattığını geçen günlerde duyurmuştu.

 

Ayrılıklar ise:

Kulüp, 25 Kasım tarihinde sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları açıklama ile corr0 ve re1sxd ile yollarını ayırdığını duyurmuştu.

 

Elimizdeki bilgilere göre şuanki aktif Thunderbolts Gaming VALORANT kadrosu:

Kulübe ve yeni kadrolarına gelecek sezonda başarılar dileriz!

Bir başka kadro haberimize bakmak isterseniz: Surreal Esports yeni VALORANT takımını duyurdu!

 

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir