mix VALORANT

VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi 3. Hafta 2. Gün Sonuçları

10 Takımın yer aldığı VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi ‘nde üçüncü haftanın ikinci günü tamamlandı. Bugün 2 karşılaşma oynandı; günün ilk serisinde Digital Athletics ve Fenerbahçe Esports karşı karşıya gelirken, günün ikinci serisinde SuperMassive ve IF Parla Esports karşı karşıya geldi. Oynanan karşılaşmaların maç sonuçlarına ve istatistiklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi’ndeki puan durumuna buradan ulaşabilirsiniz

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2023 3. Hafta 1. Gün Sonuçları:

Digital Athletics | 2 – 0 | Fenerbahçe Esports

SuperMassive | 1 – 2 | IF Parla Esports

Digital Athletics – Fenerbahçe Esports

VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi 3. haftanın 2. gününün ilk mücadelesi Digital Athletics ile Fenerbahçe Esports arasında oynandı. Bu güne girilmeden önce Birlik Lig’inde DA oynadığı 2 maçını da kaybetmişti ve galibiyeti bulunmuyordu. Fenerbahçe Esports ise oynadığı 2 maçı da kazanarak bu mücadeleye çıkmıştı. Oynanan maç sonunda Digital Athletics ilk galibiyetini alırken, Fenerbahçe Esports ise mağlubiyetle tanıştı. Haberimizin devamında oynanan haritalara ve istatistiklere ulaşabilirsiniz.

1. Harita = HAVEN

Digital Athletics’in seçimi olan HAVEN haritası büyük çekişmeye sahne oldu. Fenerbahçe rakibinin haritasında ilk yarıyı 8-4 önde tamamlayarak avantajı eline aldı. Digital Athletics ikinci yarıda rakibine karşı geriden gelerek kendi seçtiği haritayı 13-10 kazandı ve seride durumu 1-0 yaptı.

2. Harita = PEARL

Fenerbahçe’nin seçimi olan PEARL haritasının ilk yarısını Digital Athletics 9-3 önde bitirmeyi başardı. Fenerbahçe kendi seçimi olan haritada geri dönüş yapamadı ve haritayı 13-6 kaybetti. Bu durumda Digital Athletics durumu 2-0 yaptı ve seriyi kazanmayı başardı.

SuperMassive – IF Parla Esports

VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi 3. haftanın 2. gününün ikinci mücadelesi SuperMassive ile IF Parla Esports arasında oynandı. Bu maça başlamadan önceki oynadığı 3 maçı da kazanan SuperMassive ligde mağlubiyeti olmayan tek takım olarak yer alıyordu. IF Parla Esports ise bu maçtan önce 2 galibiyet 1 mağlubiyet yaşamıştı.

1. Harita = PEARL

Serinin ilk maçı SuperMassive takımının seçimi olan PEARL haritasında oynandı. SuperMassive kendi seçtiği haritanın ilk yarısını 8-4 önde bitirerek avantajı eline aldı. Haritanın ikinci yarısında Parla, 10-4 olan skordan geri dönüş yaparak maçı uzatmalara götürmeyi başardı. Uzatmalarda ise Parla rakibinin seçtiği haritayı 16-14 kazanarak seride 1-0 öne geçti.

2. Harita = FRACTURE

Serinin ikinci mücadelesi Parla’nın seçimi olan FRACTURE haritasında oynandı. SuperMassive rakibinin seçtiği haritanın ilk yarısını 7-5 önde tamamladı. Maçın ikinci yarısında ise üstünlüğünü koruyan SuperMassive haritayı 13-5 kazanarak durumu eşitledi ve seride durumu 1-1 yaptı.

3. Harita = ASCENT

Serinin son maçı ASCENT haritasında oynandı. ASCENT’in ilk yarısı 9-3 Parla üstünlüğü tamamlandı. Haritanın ikinci yarısında ise üstünlüğü elinden bırakmayan Parla haritayı 13-8, seriyi ise 2-1 kazanarak ligdeki üçüncü galibiyetini aldı. Bu sonuçla birlikte SuperMassive ilk mağlubiyetini aldı.

VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi 3. Hafta 1. Gün Sonuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir