Valorant mix VALORANT

VALORANT En Popüler 10 Silah Kaplaması

VALORANT severlerin beğeneceği silah kaplamalarını sizler için derledik. Harçlıklarınızı hazırlayın VP’leri toplayın.

sovereign
sovereign

1. Sovereign(Fatih): Zarif ve lüks bir tasarıma sahip olan Sovereign kaplaması, kraliyet temasını yansıtır.Fatih silah skin paketi İhtişamlı (Premium) silah seri paketi olup 7100 Valorant VP’dir.

Prime
Prime

2. Prime (Asil): Modern ve stil sahibi bir görünüme sahip olan Prime kaplaması, hızlı ve ölümcül bir his verir.Asil silah skin paketi fiyatı 7.100 VALORANT VP’dir

Glitchpop
Glitchpop

3. Glitchpop(Delipop) : Renkli ve çılgın bir tasarıma sahip olan Glitchpop kaplaması, dikkat çekici ve eğlenceli bir seçenektir.Delipop Silah skini Seçkin (Exclusive) silah serisinden olup toplam paket fiyatı 8700 VALORANT VP’dir.

Elderflame
Elderflame

4. Elderflame(Ejder ateşi) : Ejderha temalı olan Elderflame kaplaması, ateşli ve etkileyici bir görünüme sahiptir.Ejder Ateşi skin paketi Ultra silah serisinde olduğu için 9.900 VALORANT VP’dir

Oni
Oni

5. Oni: Japon kültüründen ilham alan Oni kaplaması, gizemli ve korkutucu bir hava yaratır.Oni Silah skin paketi İhtişamlı (Premium) silah skini kategorisinde olup 7100 VALORANT VP’dir.

Reaver
Reaver

6. Reaver: Korku ve karanlık temalarıyla öne çıkan Reaver kaplaması, tehditkar ve dikkat çekici bir seçenektir.Yağmacı Silah skini İhtişamlı (Premium) silah serisinde olup toplam paket fiyatı 8100 VALORANT VP’dir.

Ion
Ion

7. Ion: Gelecekçi ve teknolojik bir tasarıma sahip olan Ion kaplaması, modern bir his verir.İyon silah skin paketi İhtişamlı (Premium) silah seri skin kategorisinde olup 7100 VALORANT VP’dir.

Nebula
Nebula

8. Nebula: Uzay temalı olan Nebula kaplaması, görsel açıdan etkileyici ve renkli bir seçenektir.Nebula Silah skin paketi İhtişamlı (Premium) silah skini kategorisinde olup 7100 VALORANT VP’dir.

Sakura
Sakura

9. Sakura: Japon kiraz çiçeği temalı olan Sakura kaplaması, zarif ve hoş bir görünüm sunar. Sakura Silah skin paketi koleksiyonu ilk çıktığında paket olarak satılmaktaydı. Fakat şu an paket olarak satılamıyor. Paket fiyatı ise 4270 VALORANT VP’dir.

Prism
Prism

10. Prism: Renkli ve ışıltılı bir tasarıma sahip olan Prism kaplaması, dikkat çekici ve eğlenceli bir seçenektir. Prizma silah paketi kapalı beta sırasında da oyunda mevcuttu. Daha sonra oyuna gelen paket Üstün (deluxe) silah seri skini katmanındadır. 5100 VALORANT VP ile alınabilen paket şu an için sadece mağaza bölümünde tek tek içeriğinde silahlar alınabilmektedir.

Optik
@__opticalus__

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir