mix VALORANT

VCL Birlik Ligi 7. Hafta İlk Gün Sonuçları

VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi : Bölüm 2 kaldığı yerden devam ediyor. Normal lig sezonunun son haftası olan 7. haftada ilk gün Fire Flux – Galatasaray Esports ve Galakticos – Digital Athletics maçları ile tamamlandı. Bu maçlar sonucunda Fire Flux, Galatasaray Esports, Galakticos ve Digital Athletics ligdeki tüm maçlarını tamamladılar. Haberimizden maç sonuçlarına ve maç özetlerine ulaşabilirsiniz.

7. Hafta İlk Gün Sonucu Oluşan Puan Durumu 

Fire Flux Esports | 2 – 1 | Galatasaray Esports

Galakticos | 2 – 0 | Digital Athletics

Fire Flux Esports – Galatasaray Esports

VCT Birlik Ligi 7. hafta ilk gün mücadeleleri Fire Flux Esports ile Galatasaray Esports arasında oynanan mücadele ile başladı. İlk maç Fire Flux takımının 2-0’lık üstünlüğü ile sonuçlandı. Fire Flux bu galibiyet ile birlikte lig aşamasını 1. sırada bitirmeyi garantiledi.

HAVEN

Günün ilk mücadelesi Galatasaray’ın seçimi olan HAVEN haritası ile başladı. Galatasaray kendi seçtiği haritanın ilk yarısını 8-4 önde kapattı. Mücadelenin ikinci yarısında rakibinin geri dönüşüne izin vermeyen Galatasaray haritadan 13-11 galibiyet ile ayrıldı ve 1-0 öne geçti.

FRACTURE

Serinin ikinci haritası Fire Flux ekibinin seçimi olan FRACTURE haritasında oynandı. Haritanın ilk yarısını Fire Flux 8-4 önde kapattı. İkinci yarıda ise baskısını devam ettirmeyi başaran Fire Flux haritadan 13-6 galibiyet ile ayrıldı ve seride durumu 1-1 yaptı.

BIND

Serinin karar haritası olan BIND haritasına Fire Flux iyi başladı ve ilk yarıdan 7-5 üstünlük ile ayrıldı. Serinin ikinci haritasında Galatasaray’ın etkili oyunu galibiyete yetmedi ve Fire Flux haritayı 13-10 seriyi ise 2-1 galibiyet ile tamamladı.

Galakticos – Digital Athletics

Günün ikinci mücadelesi Galakticos ile Digital Athletics arasında oynandı. Üst sıraları yakından ilgilendiren karşılaşmada Galakticos güçlü rakibini 2-0 mağlup ederek Fire Flux’ın ardından 2. sıraya oturdu.

ASCENT

Günün ikinci karşılaşması Digital Athletics’in seçimi olan ASCENT haritasında oynandı. Kendi seçtiği haritada varlık gösteremeyen Digital Athletics ilk yarıdan 8-4 haritadan ise 13-4 mağlubiyet ile ayrıldı. Galakticos bu galibiyetle birlikte seride 1-0 öne geçti.

HAVEN

Serinin ikinci mücadelesi Galakticos ekibinin seçimi olan HAVEN haritasında oynandı. Haritanın ilk yarısını 8-4 önde kapatan Galakticos ikinci yarıda rakibinin geri dönüşüne izin vermedi ve haritayı 13-6 seriyi ise 2-0 kazandı.

BBL Esports – FUT Esports VCT:EMEA Derbisi Sonrası Açıklamalar!

FNATIC, Sezonu Namağlup Lider Olarak Tamamladı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir