XANTARES Öyle Bir Geri Döndü Ki Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri mix

XANTARES Öyle Bir Geri Döndü Ki

Eternal Fire 2023’e yıldız oyuncusu XANTARES liderliğinde galibiyetle başladı. Ekip senenin ilk resmi karşılaşması olan ESL Pro League Season 17 Europe’da Genk karşısında 2-0 galibiyetle ayrıldı.

Uzun süredir resmi bir maça çıkmayan Eternal Fire kadro değişiklikleri ve yıldız oyunucusu İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’in askerden dönmesi sonrasında ilk resmi sınavına çıktı. ESL Pro League Season 17 Europe’da Genk ile karşılaşan seneye 2-0’lık galibiyet ile başladı. 2 haritayı toplam 63-32-13 KDA ile bitiren XANTARES, askerlik sonrasında maça damga vurdu.

5mid.com Yılın Enleri Yarışması En İyi Esporcu: XANTARES
5mid.com Yılın Enleri Yarışması’nda Yılın En İyi Esporcusu XANTARES seçilmişti.

Eternal Fire – GENK

Genk tarafı ilk harita olarak Nuke tercihinde bulunurken, Eternal Fire Inferno seçti. Serinin uzama halinde final haritası Overpass olarak belirlendi.

1.Harita: Nuke

Rakibinin seçtiği haritaya fırtına gibi başlayan Eternal Fire daha ilk yarıda hakimiyeti eline aldı. 13-2 ile ikinci yarıya geçilirken EF rakibine şans tanımadı ve haritayı16-3 kazanmasını bildi.

2.Harita: Inferno

Serinin ikinci haritası heyecan tufanına sahne oldu. Eternal Fire kendi seçtiği haritaya iyi başlayan taraf oldu. İlk yarıyı 11-4 gibi avantajlı bir skorla önde tamamlayan ekip maçı düşündüğü gibi kapatamadı. İkinci yarıda Genk toparlandı. Arka arka aldığı roundlarla EF’i yakalayan ekip 15-15 eşitlik ile maçı uzatmaya taşıdı. Uzatmalarda XANTARES ve Imorr’un etkili oyunuyla fark yaratan Eternal Fire haritayı kazanarak seriyi 2-0 ile geçti.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir