Eternal Fire, BLAST Paris Major 2023 İçin Yeniden Sahnede! Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri mix

xfl0ud, Eternal Fire Ana Kadrosundan Çıkarıldı

Eternal Fire dün yaptığı açıklama ile Yasin “xfl0ud” Koç’un aktif kadrodan çıkartılıp yerine Ali Haydar “Wicadia” Yalçın’ın dahil edildiğini duyurdu.

BLAST Paris Major 2023 şansını geçtiğimiz haftalarda kaybeden Eternal Fire, kadrosunda güncellemeye gitti. Ekip yaptığı duyuru ile daha önce de aktif kadrodan yedek kadroya düşürdüğü xfl0ud ile tamamen yollarını ayırdı. Takım xfl0ud yerine Wicadia’yı ana kadroya ekledi.

xfl0ud Açıklaması

Merhabalar herkese, bench konusunda kısa bir bilgi verme gereği duyuyorum uzun tutmayacağım. Oyun içi rol problemlerinden dolayı bugünden itibaren aktif kadroda bulunmayacağım. Bu 2 yıllık serüvende desteğini ve inancını esirgemeyen herkese teşekkürler. İlerisi için neler olacağını zaman gösterecek.O yüzden bir sonraki checkpoint’e kadar görüşmek üzere fülüt out.

Wicadia Neler Söyledi?

Verilen bu şansı en iyi şekilde değerlendirerek elimden gelen her şeyi yapacağımdan şüpheniz olmasın. Desteklerinizi bekliyorum.

Eternal Fire Koçu Fabre Açıklaması

Yasin’in kişiliği, oyunculuğu veya profesyonelliğiyle alakalı hiçbir problem yaşamadık. Öncelikle bunun için kendisine teşekkür ediyorum ve bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar diliyorum. Problem yaşadığımız şeyler kişisel değil sistemsel şeyler. Bir entry oyuncusuna ihtiyacımız vardı ve burada genç oyuncumuza şans vermek istedim.

Wicadia için sizden ricam ona destek olmanız. Sizin ve bizim desteğimizle birlikte kendini gösterecektir. Ona zaman verin :)

Eternal Fire Ne Durumda?

BLAST Paris Major 2023 katılım şansını Aurora karşısında aldığı mağlubiyet ile kaybeden EF, CS:GO tarihinin son Major turnuvasını kaçırdı. Önümüzdeki günlerde Brazy Party 2023‘te mücadele edecek olan Eternal Fire CS2 öncesi moral depolamak istiyor.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir