Rocket League

G2, Philips Momentum ile sponsorluk anlaşması imzaladı

İspanya’nın dev organizasyonu G2 Esports , 2020 sezonu için elektronik firması Philips Momentum ile partnerlik anlaşmasına imza attığını duyurdu.

Anlaşmaya göre; G2’nun Rocket League ve Sim Racing takımları, bu sezon antremanlarını Philips marka monitörlerde yapacak. Yeni nesil ekranlar G2’nun New York’taki oyun evine gönderilecek. Şuan NASCAR ve iRacing’de yarışan Sim Racing takımları da aynı mönitörleri kullanacak. Finansal şartlar hakkında bir bilgi verilmedi.

Philips Pazalama Müdürü Stefan Sommer, anlaşma hakkında şunları söyledi: “G2 ile birleşmemizin temel amacı, konsol oyunlarını her zamankinden daha heyecanlı hale getirmek ve espor tarafını da desteklemek. Özellikle Rocket League ekibi bulundukları noktaya gelebilmek için çok çalıştılar. 2020’de desteğimizle daha iyi yere geleceklerine inanıyorum. Bizim temel amacımız bir oyuncunun mönitörden ne beklediğini öğrenmek. Geliştirebileceğimiz yönlerini, bir sonraki serilerde rahatça uygulamak.

” G2 CEO’su ocelote ise “Esporcular, antreman yaparken veya turnuvadayken sorunsuz ve akıcı bir oyun geçirmek isterler. Bundan öte; çözünürlük, renk ve parlaklık açısından da mükemmelliyet ararlar. Philips, yenilikçi ve çağa ayak uyduran bir marka. Biz de öyleyiz” dedi.

G2 Esports, bu sene iki partnerlik anlaşmasına imza attığını duyurmuştu. Senenin başında Secretlab firması ile masa başına oturan G2, AORUS ile de sponsorluk ilişkilerini genişletmişti. Takım, bunun yanı sıra Twitch, Matercard, RedBull, Hdac Technology, Logitech G, Paysafecard ve nicecactus.gg gibi bir çok önemli şirketlerle de anlaşmasını devam ettiriyor. Ayrıca G2, AOC ile de bir monitörlük sözleşmesi içerisinde, bu durumun ikili arasında nasıl bir durum yaratacağını bilmiyoruz.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir