Taktik Savaşları

TSM, Keane ve Souless’ı transfer etti

Kuzey Amerika’nın köklü organizasyonlarından TSM, Taktik Savaşları takımına Keane ve Souless’ı transfer etti.

Uzun süredir espor ekosisteminin içinde bulunan TSM sektördeki en büyük markalardan biri haline geldi. Başarılı organizasyon League of Legends’ın yanında birçok oyunda varlığını sürdürerek marka değerini arttırdı. Yeni çıkan oyunlara da katılımını sürdüren TSM, Taktik Savaşları ekibi için ilk transferlerini gerçekleştirdi. Eski profesyonel League of Legends oyuncusu Keane ve çiçeği burnunda yayıncı Souless, TSM’e transfer oldu.

Koreli oyuncu Keane kariyerine bir hayli erken başladı. 2014 yılından bu yana Kuzey Amerika bölgesine boy gösteren oyuncu Curse Akademi, Gravity, Apex, Team Dignitas ve FlyQuest gibi ekiplerin formalarını giydi. Uzun süre LCS’te yer alan orta koridor NA CS ve LCS Akademi Ligi’nde de forma giydi. Koreli orta koridorun yakaladığı en büyük başarı LCS Yarı Finalleri’nde boy göstermek oldu. Keane son olarak geçtiğimiz sene FlyQuest forması giydi ve ardından herhangi bir takımla anlaşmadı.

Souless ise Twitch ve Youtube yayınlarına yeni başladı denilebilir. Genç isim Taktik Savaşları’nda 3 hesabını Şampiyonluk seviyesine çıkardı ve ulaşılması zor bir başarı elde etti. Bunu fark eden TSM genç oyuncuyu herhangi bir takıma kaptırmadan bünyesine kattı. TSM, önümüzde turnuvalara bu iki oyuncusuyla katılacak.

Bakalım genç Souless ve eski profesyonel League of Legends oyuncusu Keane, Taktik Savaşları turnuvalarında nasıl performanslar sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir