League of Legends

KMF 2017 biletleri iki saat içinde tükendi

flickr.com/lolespor

22 Nisan’da Volkswagen Arena’da oynanacak olan Kış Mevsimi Finali biletleri, satışa sunulduktan iki saat sonra tükendi.

Türkiye’de TBF ile birlikte en büyük espor organizasyonlarından biri olan Kış Mevsimi Finali, çeyrek ve yarı finallerin ardından 22 Nisan’da oynanacak. Geçtiğimiz dönemlerde izleyicilerin oldukça ilgisini çeken etkinliğe bu yıl da büyük rağbet var. Öyle ki, saat 12:00’de Biletix üzerinden satışa sunulan biletler yaklaşık iki saat içerisinde tükendi. Saha içi 25 TL, tribün kısmı ise 20 TL’den satılan binlerce biletin böylesine kısa bir süre içerisinde bitmesi de Türkiye’de espora olan ilginin ne düzeyde olduğunu gözler önüne seriyor. Önceki yıllarda olduğu gibi KMF 2017’yi yerinde izleyeceklere de Riot Games tarafından etkinlik alanında hediyeler dağıtılacak. Elden teslim edilecek sürpriz hediyelerin yanında, bilet numaralarına göre oyunculara Arcade Corki kostümü de verilecek.

Yeterince hızlı davranıp bilet alamadıysanız üzülmeyin. Çünkü geçtiğimiz senelerdeki gibi, KMF 2017’de de tüm biletler ilk günden satışa sunulmadı. Riot Games’in önümüzdeki günlerde geri kalan koltukları, bilet almayı başaramayan espor severler için tekrar Biletix üzerinden satışa sunması muhtemel. Öte yandan etkinlikte toplamda dört bilet alma sınırı var. Bu sayının üstüne çıkan katılımcıların, ekstra durumdaki biletleri iptal edilecek ve sonraki satışta diğer izleyicilerin hizmetine sunulacak.

Yaklaşık 5000 kişi kapasiteli Volkswagen Arena, KMF organizasyonu için Riot Games’in son yıllardaki tercihi durumunda. Minibüs ve otobüsle gidilebilen alana Yenikapı-Hacıosman metrosuyla İTÜ Ayazağa durağında inerek de ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Bu yıl geçtiğimiz yıldan farklı olarak KMF biletleri tekrar satışa çıkmayacak. Riot Games’ten aldığımız bilgiye göre biletler tükendi.

2 Yorum

2 Comments

  1. kamil

    26 Mart 2017 at 23:24

    fazla satilik bileti olan yazsin.

  2. Berkay

    24 Mart 2017 at 23:25

    bn okuldaydım sınavım vardı saat 4 de eve geldim baktım tükenmiş bida satılsın hafta sonu olursa çok iyi olur

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir