League of Legends

PBE 7.17 yaması | 16 Ağustos güncellemesi

Geçtiğimiz hafta yayınlanan yamanın ardından Riot Games, test sunucusu olan PBE’de 7.17 yaması için güncellemeler duyurmaya devam ediyor.

Şampiyonlara gelen dengelemelere gelmeden önce, yeni gelen kostümler ve PAX görselinin değişiminden biraz bahsetmekte yarar var. Oyunun en beğenilen kostümlerinden biri olan ve PAX etkinliği sırasında dağıtılan PAX Sivir, görsel bir güncelleme aldı. Kostüm görünümünün yeni halini haber görselimize koyuyoruz. Öte yandan son dönemde oldukça ilgi çeken Star Guardian kostümlerinin de görünüşleri belli oldu. Ahri, Ezral, Miss Fortune, Soraka ve Syndra’ya gelen Yıldız Muhafızı kostümleri şu şekilde:

Yıldız Muhafızı Syndra

Yıldız Muhafızı Soraka

Yıldız Muhafızı Miss Fortune

Yıldız Muhafızı Ezreal

Yıldız Muhafızı Ahri

Şampiyonlar

Son dönemin en az seçilen nişancılarından biri olan Ezreal’ın Q yeteneğinin saldırı gücü oranı artırıldı. Güncellemenin ardından oldukça güçlü hale gelen Urgot‘un ultisinin yavaşlatma süresi yükseltildi.

Malphite‘ın Q yeteneğini kullanması sonrası rakipten çaldığı hareket hızı oranı %25’ten %20’ye düşürüldü. Yine W yeteneğinin sağladığı kalkan oranı da azaltıldı.

En önemli değişiklikler Yasuo‘ya gelecek gibi gözüküyor. Şampiyonun temel büyü direnci miktarı, seviye başına aldığı büyü direnci miktarı, pasiften gelen kalkan oranı ve ultinin menzili düşürüldü.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir