League of Legends

Yeni Nunu’nun görseli sızdı

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Nunu güncellemesine ait bir görüntü Riot Games Brezilya’nın yaptığı hatayla gün yüzüne çıktı.

Geçen hafta duyurulan ancak hakkında pek fazla bilgi verilmeyen Nunu güncellemesine dair bir fotoğraf Riot Games Brezilya sayfasına konuldu ve ardından hemen silindi. Hemen silinmesine rağmen bazı oyuncular bunu fark etti ve ekran görüntüsü alıp Reddit’te paylaştı. Bu şekilde herkesin eline ulaşan görüntüde şampiyonun yeni halini açık bir şekilde görebiliyoruz. Bazı kullanıcılar Riot Brezilya’nın bu bilgiyi yarın paylaşması gerektiğini belirtti. Sadece 1 gün erken paylaşıldığını ve çok önemli bir hata olmadığı savunuldu. 8.17 yamasıyla Vadi’ye inmesi beklenen yeni Nunu’nun PBE sunucusunda 2 veya 3 güne çıkması bekleniyor. Yeni görünümünde tamamen insan olarak oluşturulan şampiyonun üstüne bindiği kar canavarı da yine baştan aşağı değiştirilmiş durumda.

Şampiyonun yetenekleri ve kiti hakkında fazla bilgi verilmese de “tüket” ve “ulti” özelliği fazla değişmeyecek. Oyunun en eski karakterlerinden Nunu’nun ne kadar güncelleneceğini merakla bekliyoruz. Gelecek güncellemeyle karakterin metadaki yerini ise önümüzdeki haftalarda hep beraber göreceğiz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Berkcan güzel

    13 Ağustos 2018 at 18:52

    Nunun videosu yayınlandı riotun youtube kanalında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir