League of Legends

Team Aurora, HWA Gaming’i rahat geçti

Alt sıralardan kurtulmak isteyen HWA ile üst sıralara yaklaşmayı hedefleyen Team Aurora’nın mücadelesinde gülen taraf Team Aurora oldu.

Haftanın ikinci maçında HWA ile Team Aurora arasında kritik bir mücadele vardı. HWA YouthCrew’un da kaybettiği günde alt sıralardan kurtulmak için maça çıktı, Aurora ise galibiyet alarak puanını Fenerbahçe ve Dark Passage.Dominos ile eşitlemenin peşindeydi. HWA, seçim ve yasaklama ekranında metaya yeniden giren Nunu’yu kompozisyonuna katmayı başardı. Yeni transfer Ace’in Galio tercihi yaptığı mücadelede, alt koridora ise Xayah-Rakan tercihi yapıldı. Aurora cephesinde ise orta-geç oyun için oldukça uygun bir kompozisyon izledik. Gankplank, Jax, Corki, Caitlyn ve Morgana’lı kadro henüz orta oyuna geçilmeden etkisini göstermeyi başardı.

Erken oyunda Aurora, HWA’nın hatalarını değerlendirerek rahatça öne geçti. HWA önce üst koridora üç kişilik bir baskın yapmayı denedi. Ancak Panky’nin koridorda sağlam durması ve Naru’nun hemen yardıma yetişmesi sonucu bu takas Aurora lehine 2-0 ile sonuçlandı. 3 dakika sonra yeniden aynı şeyi deneyip sonuç alamayan HWA için zaman aleyhte akmaya başlamıştı. Daha sonra alt koridordaki takım savaşlarını lehine çevirip 21. dakikada Baron’u da alan Aurora, 30 dakika sonunda rahat bir galibiyete ulaştı. Geçen mevsim kötü Corki performanslarıyla hatırladığımız Naru 11/3/3’lük oyunuyla yıldızlaşarak galibiyette büyük pay sahibi oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir