Apex Legends

Cloud9 Apex Legends kadrosunu duyurdu

Amerikan espor takımı Cloud9, bir süredir sinyallerini verdikleri Apex Legends kadrosunu duyurdu.

Respawn Entertainmen’ın yapımını üstlendiği oyun, çıkış tarihi olan 4 Şubat’tan beri her geçen gün daha da arttırıyor. Çıkış tarihinden beri her geçen gün yeni turnuva duyuruları yapan oyun, espor takımlarını da kendine çekmeyi başarıyor.

Aktif olarak League of Legends, Rocket League ve Counter-Strike: Global Offensive gibi birçok alanda takım bulunduran Clodu9 Twitter hesapları üzerinden resmi olarak Apex Legends’a giriş yaptıklarını açıkladı.

Cloud9 ekibi son zamanlarda isimlerinden oldukça söz edilen oyuncuları içeriyor. Takım Joesph ‘Frexs’ Sanches, Greg ‘Grego’ McAllen, Jamison ‘PVPX’ and Justin ‘Chappie’ Andrews dörtlüsünden oluşuyor. Chappie ve Frexs kendilerinden Cloud9 ‘ın PUBG takımında da söz ettirmişlerdi.

Ayrıca Cloud9 YouTube kanalları üzerinden yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Böylece Cloud9, Apex Legends takımının video ile tanıtım yapan ilk espor takımı unvanını almış bulunmakta.

Piyasaya büyük bir hızla giriş yapan Apex Legends ’ın ise ileride yapacağı hamleler büyük bir merakla bekleniyor. En son yayınladıkları Battle Pass çoğu oyuncu ve yayıncı tarafından beğenilmese de hilecilere karşı olan savaşları onları her zaman bir adım önde tutuyor. Respawn Entertainment ekibinden yeni turnuva duyuruları ve oyun güncellemelerini dört gözle bekliyoruz.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir