Apex Legends

Shroud: ‘Wattson, Apex Legends’ın metasını değiştirecek’

Dünyaca ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Michael ‘shroud’ Grzesiek, Apex Legends’ın çıkacak yeni karakteri Wattson hakkında konuştu.

Respawn Entertainment, EA Play’de yaptığı sunumla oyuna yeni bir karakterin geleceğini doğruladı. Karakterin ismi ise Wattson olacak. Apex Legends kendi resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla karakterin hikayesini de oyuncularla paylaşmış oldu.

Ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu ‘shroud’, yeni çıkacak karakter hakkında açıklamalarda bulundu. Twitch üzerinden yaptığı yayın sırasında Respawn’ın EA Play’deki sunumunu izleyen ünlü yayıncı, karakterin Apex’in metasını baştan aşağı değiştireceğini söyledi.

Shroud, yeni karakter hakkında şu açıklamaları yaptı: ‘Wattson OP değil, iyi derecede dengelenmiş. Ne yazık ki, eğer bir ‘camper’sanız, karakteri çok fazla seveceksiniz. Ama agresif bir oyuncuysanız, ‘camper’lardan nefret edeceksiniz.”

Ünlü Kanadalı yayıncı, sonrasında sözlerine şunları ekledi: “Eğer defansif bir oyuncuysanız, Wattson sizin için mükemmel olacak ve muhtemelen onu seveceksiniz.” Shroud, sonrasında en başında söylediği ifadeyi ise tekrarladı: “Eğer agresif bir oyuncuysanız, Wattson sizin için iyi olmayacak.”

Apex Legends Season 2: Battle Charge, Temmuz ayının 2. günü gelecek. O güne değin zaman içerisinde hem sezon hakkında hem de Wattson hakkında ‘resmi’ bilgilendirmeler yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir