Apex Legends

Echo Fox, Apex Legends takımı için üç oyuncuyla anlaşmaya vardı

Echo Fox, battle royale sahnesine yeni bir giriş yaptı ve yeni oluşturduğu Apex Legends takımına üç oyuncuyu kattı: Janne “Ziki” Sajomaa, Clement “Clem” Graham ve Ludvig “Stormen” Storm.

Rick Fox’un 2015 yılında NA LCS’te Team Gravity’nin yerini alarak kurduğu Echo Fox takımı, League of Legends yetinmedi. Son dört yılda faaliyet alanını oldukça büyüttü. Şu an on farklı oyunda on farklı takımı bulunan köklü organizasyon, yeni oluşturduğu Apex Legends takımı için üç oyuncu ile anlaştı. Ziki, Clem ve Stormen.

Echo Fox’un başkanı Jared Jeffries, oyuncuların organizasyona katılışıyla ilgili şu açıklamayı yaptı. “Battle royale oyunları espor endüstirisinin hızla büyüyen bir parçası ve biz de Apex Legends’ın gelecek yıllar için bir dayanak noktası olacağına inanıyoruz. Ziki, Clem ve Stormen’in imzasıyla birlikte Echo Fox’un bir sonraki espor yarışının ön saflarında yer aldığından emin oluyoruz.”

Daha önce üç oyuncunun her biri, 2018’in sonunda kapanmadan önce H1Z1 Pro Lig’de yarıştı. Ziki ve Stormen, yılın başında Rogue ile anlaşmaya varırken Clem ise Team Vitaltiy ile anlaşmaya vardı. Ancak H1Z1’in profesyonel ligi maddi sıkıntılar ve düşük izlenmeye nedeniyle kendini feshetti.

Özellikle H1Z1’in profesyonel sahnesinden ayrılan oyuncular Apex Legends’ta yeni bir kariyer fırsatı yakaladı. Çünkü birçok büyük organizasyon bu yeni oyun için ‘oyuncu’ arayışına çıkmıştı.

H1Z1’in battle royale türündeki oyunlar arasında popülaritesini gittikçe yitirmesi ve Şubat ayının başında Apex Legends’in piyasaya sürülmesi pek çok senaryonun yeniden yazılmasına sebep oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir