Nedir Bu Threads? Twitter'a Rakip Doğdu! Araştırma

Nedir Bu Threads? Twitter’a Rakip Doğdu!

Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi olan Meta, Twitter’a rakip olan yeni sosyal medya platformu Threads’i kullanıcılara sunmaya başladı.

Threads Karakter Sınır Nedir?

Açıklamada, yeni platformda karakter sınırının 500 olduğu ve bağlantılar, fotoğraflar ve beş dakikalık videolar gibi içeriklerin paylaşılabileceği ifade edildi.

Threads’e Nasıl Kayıt Olunur?

Threads, Instagram ekibi tarafından geliştirilen bir uygulama olup, metin içeriklerini paylaşmak ve herkesin katılabileceği genel sohbetlere dahil olmak için kullanılan bir platformdur. Ayrıca, kullanıcıların Threads’e Instagram hesaplarıyla giriş yapabileceği belirtildi.

Threads’in iOS ve Android için 100’den fazla ülkede kullanıma sunulduğu ve App Store ve Google Play Store’dan indirilebileceği bildirildi.

Meta’nın CEO’su Mark Zuckerberg, Threads’in resmi hesabından yaptığı ilk paylaşımda, “Hadi başlayalım. Threads’e hoş geldiniz” ifadesini kullandı.

Zuckerberg, Threads’in amacının açık ve samimi bir kamusal alan oluşturmak olduğunu vurgulayarak, Instagram’ın başarılı olduğu alanı alarak, metinler, fikirler ve insanların düşünceleri etrafında yeni bir deneyim yaratmayı umduklarını belirtti.Zuckerberg ayrıca, Threads’in ilk 7 saat içinde 10 milyon üyeyi aştığını paylaştı.

Sizce Threads, Twitter kadar başarılı olur mu?

– threads instagram nedir
– threads instagram android
– threads instagram website
– threads nasıl kayıt olunur

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir