League of Legends League of Legends Haberleri

Galatasaray Esports’un kadrosu belli oldu

2017 Yaz Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele edecek takımlardan olan Galatasaray Esports, kadrosunu duyurdu. Genç yeteneklere de önem vererek oluşturulan kadroda üç veteran isim bulunuyor.

Geçtiğimiz mevsimi hayal kırıklığı ile kapatan Galatasaray, Yükselme Ligi için ipleri eline almış durumda. Yönetimdeki değişikliklerin ardından kadro konusunda da farklı bir şekilde ilerleyeceğini belirten kulüp, büyük isimler bir kenara takım içerisindeki arkadaşlık ortamına uyacak ve kulübün değerlerini benimseyecek isimleri transferler gerçekleştirmek istiyordu. Kadro istikrarı konusunda da Kış Mevsimi’ndeki hataları yapmak istemeyen GS, sene sonuna kadar dağılmayacak bir ekip oluşturdu.

Galatasaray Esports’un kadrosuna baktığımızda üst koridorda Crimson’ı görüyoruz. Ülkemizdeki en iyi üst koridorlardan birisi olmasına rağmen 2014 yılının sonunda emekliye ayrıldığını açıklamıştı. HWA’nın en sağlam oyuncularından olan Crimson böylelikle bir aranın ardından profesyonel sahneye geri dönüyor. Orman-orta koridor ikilisine baktığımızda ise Abdi ve Jinsh’i görüyoruz. Genç yetenek tercihini League of Legends’ın en önemli bölgelerine yapan GS, bu iki oyuncunun yeteneğine fazlasıyla güveniyor. Ki kulüp haksız da sayılmaz. Özellikle Abdi şu anda Batı Avrupa dereceli sıralamasında yukarılara oynuyor. Aynı şekilde Jinsh de kendisini kanıtlamak için bir fırsat arıyor. Genç oyuncuların hırsı ve azmi takıma dinamizm katacaktır.

Alt koridor ikilisi ise oldukça tanıdık: KillerS-Kazze. Geçtiğimiz mevsim ekibin kadrosunda yer alan KillerS, kadroda değişmeyek tek isim. Kazze ise TT ile düştükten sonra Yükselme Ligi ekiplerinde de oynamıştı. Bu ikilinin çok tecrübeli olduğundan da bahsetmek gerekiyor. Team Turquality’de de beraber oynayan KillerS-Kazze, istikrarı ve liderliği ile ekibin şampiyonluğu için çabalayacak.

GS’nin Yükselme Ligi’nde mücadele edecek kadrosunu bir de şöyle özetleyelim:

  • Üst koridor: Crimson
  • Orman: GilletteAbdi
  • Orta koridor: Jinsh
  • Nişancı: KissNkite (eski ismi ile KillerS)
  • Destek: Kazze
League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir