Eternal Fire Kazanmaya Devam Ediyor! Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri mix

Eternal Fire Kazanmaya Devam Ediyor!

Eternal Fire ESL Pro League Season 17 Europe’da 2. turda da kazanarak kazananlar yarı finaline yükseldi. Ekip Partizan karşısında 2-0 galibiyetle ayrıldı.

XANTARES, Calyx, Maj3r, Imorr ve Xfloud’un forma giydiği Eternal Fire, ESL Pro League 17. Sezon’da yoluna emin adımlarla devam ediyor. İlk olarak Genk’i mağlup eden temsilcimiz dün Partizan karşısında da 2-0 galip gelerek adını kazananlar yarı finaline yazdırdı. EF yarı finalde Sprout ile karşı karşıya gelecek ve kazanması halinde ESL Pro League Season 17 biletinin sahibi olacak.

Eternal Fire – Partizan

Günün heyecan dozu yüksek karşılaşmasında Partizan Inferno seçiminde bulunurken temsilcimiz Eternal Fire Anubis seçti. 3. harita olarak Nuke belirlendi.

1.Harita- Inferno

Rakibinin seçtiği haritaya iyi başlayan EF ilk yarıda hakimiyeti eline aldı. Yarıyı 10-5 geride kapatan Partizan, 2. yarıda biraz daha toparlandı. Ekip durumu 12-11’e kadar yaklaşsa da temsilcimiz EF rakibine öne geçme şansı tanımadı. Son anları büyük heyecan yaratan haritada Partizan’a üstünlük sağlamayı bilen EF haritayı 16-13 kapatarak avantajı eline aldı.

2.Harita – Anubis

Serinin ikinci haritasına iyi başlayan taraf Partizan oldu. EF’in seçtiği haritanın erken aşamasında baskın bir oyun oynayan Partizan ilk yarıyı 10-5 önde kapattı. İkinci yarıda Calyx ve Xantares öncülüğünde toparlanan EF arka arkaya aldığı roundlar ile eşitliği sağladı. Maçın sonunu daha iyi oynayan temsilcimiz haritayı 16-13 kazanarak seriyi 2-0 kazandı ve bir üst tura yükseldi.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir