Eternal Fire ve Sangal CCT South Europe Series'e Galibiyetle Başladı Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri mix

Eternal Fire ve Sangal CCT South Europe Series’e Galibiyetle Başladı

Eternal Fire ve Sangal’dan Çifte Galibiyet

Eternal Fire CCT South Europe Series’de son 16 turunda Dünya Sıralamasında 37. sırada yer alan rakibi Apeks’e karşı kazanmayı bildi. Temsilcimiz 1-0 geriden gelerek seriyi 2-1 kazandı. Bu sonuçla birlikte çeyrek final aşamasında Dünya 17.’si Bad News Eagles ile eşleşti.

XANTARES’in askerden dönmesi ile yükselişe geçen Eternal Fire, CCT South Europe Series’e güzel bir galibiyet ile başlangıç yaptı. Apeks’in Mirage seçimine karşılık temsilcimiz Anubis haritasını seçti. Karar haritası ise Inferno oldu.

1. Harita – Mirage

Tabanca roundunu kaybeden temsilcimiz sonraki 7 roundu kazanarak haritaya güzel bir başlangıç yaptı. Savunma kısmında başlayan EF ilk yarıya 10-5 ile girdi. Apeks kendi haritasında 2. yarıda oyun üstünlüğünü eline aldı. Temsilcimiz sadece 5 round alabildi ve 15-15 ile uzatmalara gidildi. Uzatmalarda Apeks haritayı kazanmayı bildi ve ilk harita 17-19 Apeks üstünlüğü ile bitti.

2. Harita – Anubis

Temsilcimiz Dust 2 yerine profesyonel turnuva haritalarına eklenen Anubis seçimi ile ya tamam ya devam maçına çıktı. Kendi haritasında karşılıklı alınan roundlar sonucu araya 8-7 üstünlük ile gitti. İkinci yarıda büyük bir çekişmeye sahne olan maçta skor 13-13’e geldi. Temsilcimiz Eternal Fire haritanın son roundlarını daha etkili oynayarak haritayı 16-13 ile kapattı. Imorr 27 skor ile haritanın en çok skor alan oyuncusu oldu.

3. Harita – Inferno

Karar haritasının ilk yarısına Apeks 8-7 önde girdi. İkinci yarıda ise Eternal Fire fırtınası vardı. Rakibine sadece 3 round veren temsilcimiz haritayı 16-11 kapatmayı başardı. XANTARES aldığı 29 skor ile tecrübesini ortaya koydu. Bu sonuçla birlikte Eternal Fire rakibini 2-1’lik skorla geçti.

Eternal Fire ESL Pro League Season 17 Yolcusu!

Sangal’ın Yükselişi Devam Ediyor

Turnuvadaki bir diğer temsilcimiz Sangal ise Dünya 25.’si rakibi Copenhagen Flames’i rahat geçti. Temsilcimiz phyz öncülüğünde rakibini 2-0 yenerek Dünya 20 numarası, Portekiz merkezli SAW ile eşleşti.

1.Harita – Anubis

Copenhagen Flames kendi seçtiği haritada oyununu ortaya koyamadı. Karşılıklı roundların alındığı maçta ilk yarı 8-7 Sangal üstünlüğü ile geçildi. İkinci yarıda ise tam bir Sangal dominasyonu vardı. Temsilcimiz, rakibine yalnızca 4 round vererek haritayı 16-11’lik skorla kapattı. Copenhagen Flames oyuncusu regali’nin aldığı 34 skor mağlubiyeti önleyemedi.

2. Harita – Inferno

Temsilcimiz yine karşılıklı roundların verildiği ve çekişmeli geçen ilk yarıda rakibi karşısında 8-7 üstün olarak araya girdi. İkinci yarıda ise Sangal hem rakibin haritasının kazanılmasının verdiği avantaj hem de kendi haritasının verdiği motivasyon ile rakibini 16-10 ile turnuva dışına itti.

Eternal Fire ve Sangal’ın Eşleşme Olasılığı

Sangal bugün 19.00’da SAW ile mücadele ederken, Eternal Fire 22.00’de Bad News Eagles ile karşı karşıya gelecek. Temsilcilerimiz maçlarını kazanmalarını halinde CCT South Europe Series yarı finalinde karşı karşıya gelecek.

DAHA FAZLA CS:GO HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir