FAÇAN YANSIN AJAN: En Havalı VALORANT Karakterleri mix VALORANT

FAÇAN YANSIN AJAN: En Havalı VALORANT Karakterleri

Merhaba oyun severler. Yeni ve bambaşka bir içerik ile karşınızdayız. 

Oyunlar için en önemli hususlardan biri estetik desek yalan olmaz. Kusursuz hikayeye sahip bir oyun düşünün. Karakterleri, silahları, seslendirmeleri, aslında yan faktör gibi gözüken birtakım detaylar olmadan, o mükemmel senaryo bile size haz vermez. Birbirini destekleyen detaylar diyebiliriz. Daha somut bir örnek ele alalım, Kratos. Sadece karakterin ismini söylememiz bile aklımıza bazı şeyleri getirdi. Ses, görünüş, kısacası karakteri karakter yapan detaylar bütünü. İşte yazımızın konusu bu noktadan çıktı. Binlerce hatta belki de milyonlarca oyun var, neden hep en havalı karakterler aklımızda kalıyor? Yukarıda dediğimiz detaylar bütününden. O halde konuyu biraz daha basite indirgeyip sadece bir oyun için ele alalım. Örneğin, son zamanların gözdesi, Riot Games’in gözbebeği… Evet, doğru cevap oyun severler, VALORANT. O halde, tamamen yazarın düşünceleri dahilinde hazırlanan, en havalı VALORANT karakterleri listesine hepiniz hoşgeldiniz, keyifli okumalar!

Listeye başlamadan iki uyarı yapmalıyız. İlk olarak, yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu yazı sadece yazarın düşüncelerine dayanmaktadır. İkinci uyarı ise, bu liste hazırlanırken, karakterin görünüşü, seslendirilişi, skill seti ve karakterin uyumu gibi birkaç parametre göz önünde tutulmuştur.

 • Jett
   • Listenin en başına göz bebeğimi yazmak istedim. Objektif olarak da düşünmeye çalışıyorum ve internette biraz araştırdım, gördüğüm kadarıyla çoğunluk, Jett’in oyunun en havalı karakteri olduğunu düşünüyor. Şahsi fikrim de bu yönde. Karakterin yetenek setinden tutun, dış görünüşü, seslendirilmesinden tavırlarına ciddi manada ilgi çekici ve havalı olduğunu düşünüyorum.

 • Omen 
   • Listemizin en havalı karakterlerinden bir diğeri de Omen oluyor. Özellikle karakterin görünüşü bu listeye girmesi konusunda bir hayli yardımcı oldu. Sanki mistik bir büyücü gibi… Hem korkutucu hem de merak uyandırıcı bir havası var. Seslendirme ve yetenekleri de bunu destekler gibi. 

 • Reyna
   • Gelelim bir diğerine,Reyna… İlk üçün değişmez üyelerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Jett jariç, listenin iki karakteri, özellikle renklendirme konusunda bir hayli başarılı. Reyna bunu destekleyen ayaklı bir örnek gibi. En ilgi çekici detay ise yetenekleri ile birlikte kullandığı seslendirme. Asil bir savaşçı gibi fakat çok daha gizemli ve havalı hali. “Av Başladı!

 • Phoenix
   • Phoenix, diğer karakterlerden bir miktar daha farklı bizce bu listede. Öyle diğer karakterler gibi korkutucu bir hali yok veya bir gizem taşımıyor fakat karakterin havası direkt olarak kendisi ve tavırları. “Evin asi çocuğu” tanımı sanki VALORANT evreni için “Phoenix”e ait gibi. Havalı tavırları, davranışları. karizmatik bir ajan bizce.

 • Brimstone
  • Bizce VALORANT’ın yetenek seti, dış görünüş, seslendirme gibi detaylarının hepsini bir arada tutunca en bütün karakteri Brimstone”. Listede diğerlerinden daha düşük bir sıra buldu kendine fakat bu havalı olduğunu gerçeğini değiştirmiyor. Sanki yılların deneyimini sırtında taşıyan harika bir asker edası var. E bu da onu en havalı karakterlerden biri yapıyor.

 

Bizim listemiz böyle oldu, peki sizin seçimleriniz neler?

Daha fazla VALORANT haberi için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir