Fenerbahçe Esports'dan Ayrılan ip0TT, Galakticos'a Transfer Oldu! mix VALORANT

Fenerbahçe Espor’dan Ayrılan ip0TT, Galakticos’a Transfer Oldu!

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi: Split 1’de Fenerbahçe Espor forması giyen Yiğit “ ip0TT ” Karadeniz’in yeni durağı Galakticos oldu.

VALORANT Challengers TR Birlik Ligine davet alan Fenerbahçe Espor kadro planlamasında genç oyunculara öncelik tanıdı. Ekip bu şekilde ligi 3 galibiyet 6 mağlubiyet ile 7. Sırada tamamladı. Challengers TR Birlik Ligi: Kapalı Elemelerine güzel performansla başlayan Galakticos lige çıkma hakkını kazansa da bu güzel performansını ligde gösteremedi ve ligi 1 galibiyet 8 mağlubiyet ile son sırada tamamladı.

Yiğit “ İp0TT ” Karadeniz Kimdir ?

Profesyonel VALORANT kariyerine MNA Esports’da başlayan ip0TT, MNA ekibinden sonra sırasıyla MORE Esports, Kafalar Esports, Team Lixa, TOA Esports ve son olarak Fenerbahçe Espor formalarını giymişti. Oyuncu CT TR S1, VCT TR S2, VCT TR S3, Esa All Stars, Open Fire Last Call, VRL TR 1, VRL TR 2, ESA Open Fire All Stars 2022, Challengers League Turkey Birlik: Split 1 turnuvalarında boy göstermişti. Şimdi ise Galakticos çatısı altında oynayacak olan ip0TT’a 5mid.com ekibi olarak kariyerinde başarılar diliyoruz.

VCT: Birlik Ligi’nde Finalin Adı Belli Oldu!

Papara SuperMassive ile IF Parla Esports arasında oynanan Yarı Final maçında kazanan taraf Papara SuperMassive oldu ve adını finale yazdırdı. Bu sonuçla beraber VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi final maçı S2G Esports ile Papara SuperMassive arasında oynanacak. 12 Mart pazar günü ESA Arena’da oynanacak final mücadelesi valorantleague_tr kanalında canlı yayınlanacak.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir