mix VALORANT

FUT Esports Game Changers Kadrosunu Duyurdu

EMEA bölgesinin partner ekipleri arasında bulunan temsilcimiz FUT Esports, önümüzdeki Game Changers EMEA turnuvasında mücadele edecekleri kadrosunu paylaştı. Game Changers EMEA: Series III – Qualifier aşamasında 2 galibiyet ve 5 mağlubiyetle turnuvaya veda ettiler. ESA Esports organizasyonu tarafından düzenlenen Rebels #3 turnuvasında ise, çeyrek finallerde Unknownpros ekibini 2-0 ve yarı finallerde Papara SuperMassive ekibini 2-1 yenerek büyük finale adını yazdırmışlardı. Papara SuperMassive ekibi kaybedenler finalinde adını büyük finale yazdırmış olsa da, FUT Esports ekibi 3-0’lık bir galibiyetle Rebels #3 şampiyonu oldu.

İlayda Lyda Güzeldere

KDA ACS ADR HS
1.18 232.6 149.4 21.8%

 

Lyda daha önce Papara SuperMassive takımında Initaitors ve Duelist rolünü üstlendi. Papara SuperMassive  takımıyla birlikte katıldığı Game Changers EMEA: Series III turnuvasında N1MP karşısında 2-1 mağlup olarak turnuvayı 15. sırada tamamladılar.

 

 

Irmak River Peküz

KDA ACS ADR HS
1.14 216.2 141.2 26.0%

 

River daha önce Oxxgen Esports, FUT Esports, NAVI Celestials takımlarında Sentinel ve Duelist rollerini üstlendi. NAVI Celestials takımıyla birlikte katıldığı Game Changers EMEA: Series III turnuvasında Guild X karşısında 2-0 mağlup olarak turnuvayı üçüncü tamamladılar.

 

Damla dati Atilla

KDA ACS ADR HS
1.04 189.8 127 26.6%

 

dati daha önce Papara SuperMassive takımında Initaitors rolünü üstlendi. Papara SuperMassive takımıyla birlikte katıldığı Game Changers EMEA: Series III turnuvasında N1MP karşısında 2-1 mağlup olarak turnuvayı 15. sırada tamamladılar.

 

 

 

Açelya Julis Özgen

KDA ACS ADR HS
1.03 187.9 122.6 22.3%

 

Julis daha önce RARE Valkyries, Papara SuperMassive takımlarında Sentinel rolünü üstlendi.  Papara SuperMassive takımıyla birlikte katıldığı Game Changers EMEA: Series III turnuvasında N1MP karşısında 2-1 mağlup olarak turnuvayı 15. sırada tamamladılar.

 

Nilay Liyan Buluş

KDA ACS ADR HS
1.10 201.6 132.7 19.9%

 

Liyan daha önce Fire Flux Fierce takımında Controller ve Initaitors rolünü üstlendi.  Fire Flux Fierce takımıyla birlikte katıldığı Game Changers EMEA: Series III turnuvasında Alliance Coven karşısında 2-0 mağlup olarak turnuvayı 14. sırada tamamladılar.

 

Game Changers yeni kadroları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz. NAVI Celestials kadro değişikliği haberimizi inceleyebilir. Mısır organizasyon GeeKay Esports Cherry kadrosunu güncellemesini kontrol edebilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir