FUT mix VALORANT

FUT Esports Watch Party Düzenliyor

Ülkemizin başarılı espor takımlarından FUT Esports Brezilya’da düzenlenmekte olan Champions Tour 2023: LOCK//IN São Paulo turnuvası ilk maçında watch party düzenliyor. Turnuvanın ikinci haftasında başlayacak olan Omega grubunda mücadele edecek olan temsilcimiz maça hazır görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Sao Paulo’ya ulaşan ekibimiz ilk maç öncesi son çalışmalarını gerçekleştiriyor.

23 Şubat Perşembe günü Brezilya’da ilk maçına çıkacak olan temsilcimiz galibiyet için sahneye çıkıyor. Turnuvanın Omega grubunda mücadele eden FUT Esports Endonezya takımı olan Rex Regum Qeon ile oynayacak. Temsilcimiz ilk maçına favori olarak çıkıyor. Bu maçı kazanması halinde bir sonraki turda 100 Thieves-EDward Gaming maçının galibi ile eşleşecek.

Bu Güzel Etkinliği Taraftar Topluluğu İzleme Şansı

Geçen yıl VLR Regional Leagues finalinde temsilcimiz yine bir watch party düzenlemişti. Finalde Vitality ekibini 2-0’dan geri dönüş gerçekleştirip 3-2 yenerek şampiyon olmuştu. Şimdi ise Champions Tour 2023: LOCK//IN São Paulo’da ilk maçına seyircisini davet ediyor. Bu önemli maçta watch party etkinliği düzenleyen ekip herkesin katılımını bekliyor. Etkinlik ESA Esports Arena’da saat 21.00’de gerçekleştirilecek.  Maç saatinin 21.00 olması taraftarların çekincesi olsa da temsilcimiz buna da çözüm buldu. ”Etkinlik sonrası dönüş için opsiyonel olarak Zincirlikuyu metrosuna servisimiz bulunmaktadır.” şeklinde yapılan açıklama ile taraftarların gelmesine engel olan her türlü engeli ortadan kaldırıyor. Ayrıca temsilcimiz etkinlik sürecinde FUT Merch satışının yapılacağını ve satıştan elde edilecek tüm gelirin depremzedelere bağışlanacağını duyurdu. Sizde bu etkinliğe katılmak istiyorsanız buradan katılım formunu doldurabilirsiniz.

FUT Event Card Duyuruldu

Ülkemizin güçlü takımlarından birisi olan FUT yaptığı etkinliklerin karşılığında taraftarlarına hediyeler veriyor. FUT ekibi tarafından duyurulan event card ile birlikte katıldığınız her üç etkinlikte bir hediye alacaksınız. Temsilcimiz yaptığı etkinlikler sebebiyle taraftarı tarafından olumlu dönüşler aldı. Bu kart bizlere bu sezon boyunca temsilcimizin bolca etkinlik düzenleyeceğini bildiriyor.

Temsilcimize bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz. Bizleri gururlandırıp geleceklerine canı gönülden inanıyoruz.

VCT LOCK//IN 2023 São Paulo’da BBL Bizi Gururlandırdı!

Merkezi Kahramanmaraş olan ve ülkemizin bir çok ilinde hissedilen 7,4 şiddetindeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun temennilerimizi sunuyoruz. Yaralılara acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir