mix VALORANT

Surreal Esports yeni VALORANT takımını duyurdu!

Keşfettiği yetenekler ile tandığımız Surreal Esports yeni VALORANT kadrosunu duyurdu!

Alfajer, Masic, jeyj7y, Jlerst, Riens ve daha fazlasının eski; FF Young’un yeni evi olan Surreal Esports, VALORANT sahnesine yatırım yapmaya devam ediyor.

PUBGM sahnesinde aktif olarak bulunan ve bunun öncesinde VRL:Birlik Sezon 1’deki performansı ile akıllara kazınan Surreal Esports, yeni VALORANT kadrosunu Twitter hesapları üzerinden yaptıkları paylaşım ile duyurdu.

“ONLAR ARTIK YOUNG DEĞİL!” Başlığı ile duyurulan kadronun Fire Flux Young kadrosu olduğu görüldü.
En son FEL VALORANT CUP #5 turnuvasında boy göstermiş olan kadro, turnuvayı 3. olarak tamamlamıştı.

Fire Flux neden kadro ile yollarını ayırdı?

Sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamaya göre Riot’un duyurduğu yeni kural değişikliğiyle kulüplerin turnuvalara sokmasalar dahi akademi takımları bulunduramayacağını belirtilmiş. Fire Flux esports bu sebeple projeyi durdurmak zorunda kaldıklarını duyurdu.

Kulübün hesabı dışında Marqnue’da kendi hesabı üzerinden açıklamada bulundu:

“Riot’un destek vermesinden ziyade 2023’te değişen Global Policy sebebiyle hiç bir turnuvaya katılmasalar bile bünyemizde barındıramıyorduk. Yoksa sadece pracc atarak bile bu süreçten verim alabilirdik. destek gelmediği için değil kural gereği yollarımızı ayırdık.

İlk Fire Flux Young Kadrosundan beri FF bünyesinde bulunan Rose ise Tweet Longer ile hislerini paylaştı:


Selamlar herkese.Bugünden itibaren profesyonel arenaya adım atmamı sağlayan,şampiyonluğun nasıl bir his olduğunu bana hissettiren takımım Fire Flux’tan,1 yıl boyunca dolu dolu ve güzel anılar geçirdiğim başta @unlostv , @marqnue , @kubilic1ous , @MaveraFPS olmak üzere, şampiyonluk yaşadığım biricik kardeşlerim @Wo0tBTW , @skyLeN_ , @yetujey ve @bek0vl ile yolumuzun şampiyonluklarla kesiştiği yerden ayrılma vaktim geldi.Arka planda bizim için uğraşan ve çalışan sayamayacağım kadar insan mevcut bu 1 yıl içerisinde ve onların haklarını da hiçbir zaman ödeyemem şüphesiz her anımda yanımda olan insanlar hepsi (Hepinizi çok seviyorum).Benim için yeni bir süreç başlıyor.Amacım tabiki değişmiyor her zaman en üst seviyeye çıkmak için çalışmaya devam edeceğim. Ve son olarak FF taraftarı.Bu zamana kadar iyi günümüzde ve kötü günümüzde yanımızda olduğunuz için herkese teker teker minnettarım.Umarım bu takımın bir parçası olarak yeri geldiğinde sizi ve bizi destekleyen herkesi gururlandırabilmişimdir.Desteğiniz için her zaman teşekkür ettim ve şimdi yine teşekkür ediyorum.Kendinize güzel bakın.

FF Rosé out.


Surreal Esports Birlik Ligi 2.Elemeleri’ne başka bir kadro ile kayıt olmuştu, yeni kadroları ile oynayıp oynayamayacakları şuan için bilinmezliğini koruyor.

Surreal Esports’a ve yeni oyuncularına başarılar dileriz!

Bir başka VALORANT haberimiz: Game Changers’da Şampiyon G2 Gozen!

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir