mix VALORANT

VCT: EMEA 2. Hafta Mücadeleleri Başlıyor

VCT: EMEA (VALORANT Champions Tour) Ligi’nin 2. haftasında, 10 partner VALORANT takımı kıyasıya mücadele ediyor. 2. Haftanın açılışını temsilcimiz FUT Esports, Team Vitality karşısında yapıyor. 2. hafta öncesi ilk haftanın maç sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ikinci haftanın ilk maçı başlamadan önce bu hafta VCT: Birlik Ligi‘nde oynanan Papara SuperMassive – Fire Flux Esports karşılaşması yayınlanacak.

VCT: EMEA 2. Hafta Maçları

Team Vitality – FUT Esports

Team Vitality, Team Liquid’i 2-1 ve KOI‘i 2-0 yenerek ilk haftayı 2’de 2 ile kapattı. FUT Esports ise ilk maçında Team Heretics‘i 2-0 yenerek yaptığı güzel başlangıcın devamını getiremedi. İkinci maçında güzel bir oyun ortaya koysa da Team Liquid‘e 1-0 öne geçtiği karşılaşmada 2-1 kaybederek ilk haftayı 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile kapattı. Team Vitality – FUT Esports maçı bugün saat 21.00’de başlayacak. Temsilcimize başarılar diliyoruz.

Natus Vincere – BBL Esports

İlk haftaya iyi bir başlangıç yapamayan iki ekibin karşılaşması öncesinde temsilcimiz BBL 0-2 ile geliyorken NAVI 1-1 ile geliyor. NAVI ilk maçında, ligin açılış maçında KOI karşısında 2-0 yenilerek şok bir başlangıç yapan NAVI ikinci maçında Giants Gaming karşısında zorlansada 1-0’dan dönüp 2-1 kazandı. Temsilcimiz BBL ise ilk maçında Karmine Corp‘a 2-0, ikinci maçında FNATIC‘e 2-1 kaybederek galibiyetsiz başladı. İki maçtada ucundan kaybedilen roundlar, şanslı vuruşlar sonrası BBL Esports mücadelesini galibiyete dökmek için eski oyuncusu cNed‘in karşısında savaş verecek. Natus Vincere – BBL Esports karşılaşması yarın (6 Nisan) saat 19.00’da başlayacak. Temsilcimize başarılar diliyoruz.

FNATIC – Team Heretics

İlk haftanın iki maçını kazanan FNATIC İspanyol ekibi Heretics karşısında. VCT: EMEA ilk hafta ilk maçında bir diğer İspanyol temsilcisi Giants Gaming galibiyeti ile başlayan FNATIC ikinci maçında zorlansada temsilcimiz BBL Esports karşısında 2-1 kazandı. Alfajer‘in vize sorunlarının çözülmesi ardından takıma katılması ile birlikte Heretics engelini aşmak isteyen FNATIC 2-0 ile liderlik koltuğunda oturuyor. Team Heretics ise lige 2-0’lık FUT Esports mağlubiyeti ile başladı. Devamında Karmine Corp karşısında 2-0 kazanan Heretics ligde 1-1 ile 3.’lük koltuğunu 6 takım ile paylaşıyor. FNATIC – Team Heretics karşılaşması yarın (6 Nisan) saat 22.00’de başlayacak.

Team Liquid – Karmine Corp

İlk haftayı 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile kapatan iki takımın karşı karşıya geleceği maçta ScreaM ve Nivera eski takımı Team Liquid karşısında mücadele edecek. Team Liquid ilk maçında Team Vitality karşısında 2-1 kaybederek yaptığı başlangıcı 2-1’lik temsilcimiz FUT Esports galibiyeti ile toparladı. Karmine Corp ise ilk maçında temsilcimiz BBL Esports‘u 2-0 yendi. İkinci maçında ise Team Heretics‘e 2-0 kaybeden KC 7 Nisan Cuma günü saat 19.00’da Team Liquid ile karşı karşıya gelecek.

Giants Gaming – KOI

2. Haftanın son maçında galibiyetsiz Giants Gaming KOI ile karşılaşacak. Giants Gaming ilk maçında FNATIC karşısında 2-0 kaybederek başladığı lige 2. maçında NAVI karşısında 2-1’lik mağlubiyetle devam etti. KOI ise lige Team Liquid galibiyeti ile başlasada Team Vitality karşısında 2-0 kaybederek ilk mağlubiyetini tatmış oldu. İki takımın karşılaşması 7 Nisan Cuma günü saat 22.00’de başlayacak.

VCT: EMEA 2. Hafta Öncesi Ligde Durum

Karşılaşmalar öncesi takım kadrolarını incelemek ve son durumlarını takip etmek isterseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir