Overwatch

Shanghai Dragons, GuardiaN ile yollarını ayırdı

Overwatch League’te mücadele eden Shanghai Dragons, flex / tank oyuncusu Jo “GuardiaN” Jun-Hwan ile yollarını ayırdığını Twitter üzerinden duyurdu.

Overwatch League 2. Sezon 3. etabın daha ilk haftası geride kalmışken, Shanghai Dragons kadrosunda değişikliğe gitti. 21 yaşındaki Koreli oyuncu, sezon 1 ile sezon 2 arasında takıma katılmıştı. Kasım ayında kadrosunu tamamen değiştiren takım, Çin temelli bir kadrodan Kore merkezli bir kadroya geçerken Guardian ile anlaşmıştı. Twitter’da yaptığı paylaşımla oyuncuya teşekkür eden Shanghai Dragon’un tam açıklaması ise şöyle:

“Bugün itibariyle GuardiaN ile yollarımızı ayırıyoruz. Muhteşem bir arkadaş ve takım oyuncusuydu. Bu sezonki ilerlememizde yardımcı olduğu için ve sıkı çalışması için minnetarız. Shanghai Dragons olarak, gelecek için ona en iyi dileklerimizi sunuyoruz.”

Çin merkezli kulüp, herhangi bir yeni oyuncuyla anlaştığını henüz duyurmadı. Aktif kadrosunda 8 oyuncu bulunan takımın, GuardiaN’dan boşalan yeri kadroda bulunan oyuncularla doldurması bekleniyor.

Jo “GuardiaN” Jun-Hwan, profesyonel Overwatch kariyerine 2017 yılında, Overwatch Apex turnuvasının 2. sezonunda ROX Orcas takımında başladı. Overwatch League’te yer almadan önce, Kuzey Amerika Overwatch Contenders’ta mücadele eden Toronto Esports’da iki sezon mücadele etti. Daha sonra kulüpte bulunan sözleşmesini kendi başına satın alan oyuncu takımdan ayrılmış oldu.

Overwatch League, bu gece saat 02:00’da oynanacak 2. hafta maçları ile geri dönüyor. Haftanın açılış karşılaşması Houston Outlaws ile San Francisco Shock arasında oynanacak. Mücadeleyi buradan seyredebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.