Overwatch Overwatch Haberleri

Overwatch League Stage 4 ikinci hafta maçları tamamlandı

Overwatch League Stage 4, geçtiğimiz hafta oynanan ikinci hafta maçları ile devam etti. İkinci hafta kapsamında toplam 16 maç oynandı. Role Lock sisteminin aktif olduğu Stage 4, geçtiğimiz sezonlara göre daha farklı anlara sahne oluyor. Örneğin ilk hafta, oyunda aktif olan bütün kahramanlar takımlar tarafından oynanmıştı.

Guangzhou Charge 1-3 London Spitfire

Stage 4’e iyi başlayan iki takımın karşı karşıya geldiği mücadelede gülen taraf London Spitfire oldu. Oynanan 4 haritadan Lijiang Tower, Hanamura ve Blizzard World’ü kazanan Spitfire ekibi olurken Guangzhou ise sadece Havana haritasını kazanabildi. Bu sonuçla birlikte Spitfire 3. galibiyetini aldı.

Florida Mayhem 2-3 Washington Justice

Uzatmaya giden karşılaşmayı kazanan Washington ekibi oldu. Busan ve Volskaya haritalarını kazanarak maçta 2-0 öne geçen Mayhem olsa da King’s Row, Havana ve Ilios haritalarını kazanarak puanı kapan Justice takımı oldu.

Shanghai Dragons 1-2 Toronto Defiant

Birbirine yakın geçen maçın ardından gülen taraf Defiant oldu. Maça Lijang Tower haritasını kazanarak başlayan Stage 3 şampiyonu Shanghai ekibi, maçın geri kalanında da iyi performans gösterse de ipi göğüsleyemedi. Volskaya ve Route 66’yı kazanan Toronto Defiant maçı kazandı.

Los Angeles Valiant 2-3 Seoul Dynasty

Stage 3’de iyi performans gösteren iki takım da izleyenlere güzel bir maç izletti. Uzatmaya g iden maçın galibi Dynasty oldu. Hanamura ve King’s Row’u kazanan Valiant olurken Busan, Route 66 ve Ilios’un galibi Dynasty oldu.

New York Excelsior 3-1 Paris Eternal

Haftanın ikinci gününün ilk maçında Busan, Volskaya ve King’s Row haritalarını kazanan New York ekibi maçı kazanmayı bildi. Paris ekibi ise sadece Havana haritasını kazanabildi.

Houston Outlaws 1-3 Philadelphia  Fusion

Stage 4’teki 3. maçını oynayan Fusion, bu maçı kazanarak ligdeki 2. galibiyetini almayı başardı. Oynanan 4 haritanın 3’ünü kazanan ekip Ilios, Hollywood ve Havana’da gülen taraf oldu.

Chengdu Hunters 2-3 Los Angeles Gladiators

Role Lock sisteminin gelmesinin ardından başa baş geçen maçların sayısı iyice arttı. İşte bu da o maçlardan biri. Lijang Tower ve Junkertown haritalarını kazanan Hunters ekibi olurken Volskaya, Busan ve Volskaya’da kazanan Gladiators takımı oldu.

2. sezonun final bölümü olan Overwatch League Stage 4’te çekişme devam ediyor.

Guangzhou Charge 3-0 Hangzhou Spark

Haftanın ikinci maçını kazanmayı başaran Charge ekibi ligdeki 3. galibiyetine ulaştı. Spark ise Stage 4’de henüz galibiyet alamadı. Lijiang Tower, Volskaya ve Jungkertown haritalarını kazanan Charge olurken, iki takım Blizzard World’de berabere kaldı.

Atlanta Reign 4-0 Paris Eternal

Haftanın ikinci maçını da kaybeden Eternal, oynanan hiçbir haritayı kazanamadı. Atlanta Reign ise bu sonuçla birlikte, ligde yenilgisi olmayan 3 takımdan biri olmaya devam etti.

Florida Mayhem 3-0 London Spitfire

Bu maçla birlikte her iki takım da 2. haftayı bir galibiyet bir mağlubiyet ile kapamış oldu. Lijiang Tower, Volskaya ve Jungkertown haritalarını Mayhem kazandı. Blizzard World’de ise beraberlik bozulmadı.

Dallas Fuels 1-3 Los Angeles Valiant

Valiant, henüz ligde galibiyet alamayan rakibine karşı kolay bir zafer aldı. Volskaya, Hollywood ve Route 66 haritalarını kazanan Los Angeles ekibi Busan’ı ise kaybetti.

Los Angeles Gladiators 2-3 San Francisco Shock

Stage 3’deki iyi performansına kaldığı yerden devam eden Shock, Gladiators’e karşı zor da olsa bir galibiyet almayı başardı. Uzatmaya giden maçta Hanamura, Havana ve Lijiang Tower haritalarını Shock kazanırken, Ilios ve King’s Row haritalarını Gladiators kazandı.

Atlanta Reigns 3-1 Houston Outlaws

Haftanın son gününde Atlanta, zayıf rakibine karşı kolay bir galibiyet aldı ve ligdeki 3. galibiyetine ulaştı.

Philadelphia Fusion 3-2 Toronto Defiant

Fusion aldığı galibiyetle birlikte 2. haftayı iki galibiyetle kapatmayı başardı. Uzatma haritasına giden maçta Lijiang Tower, Havana ve Busan’ı kazanmayı başaran Fusion olurken, Volskaya ve King’s Row’u kazanan Toronto Defiant oldu.

Vancouver Titans 0-4 Washington Justice

Stage 3’ün güçlü ekiplerinden biri olan Titans, maçta pek bir varlık gösteremedi. Oynanan bütün haritaları kazanan Justice, haftayı 2 galibiyetle kapadı.

Chengdu Hunters 4-0 New York Excelsior

Haftanın son maçında ise tek taraflı bir oyun oynandı. Hunters takımı pek zorlanmadı. Lijiang Tower, Temple of Anubis, King’s Row ve Route 66 haritalarının hepsini kazanmayı bildi.

Overwatch League Stage 4 maçları 8 Ağustos’da devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir