Overwatch

Overwatch yıl dönümü kutlamaları başladı

Blizzard, Overwatch’ın 3. yaşına girmesi vesilesiyle oyunu bir hafta ücretsiz bir şekilde sunuyor. Oyuncular bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde Yepyeni Efsanevi ve Epik Skinler, Geçmiş Sezonların Favori Kozmetik Eşyaları, Efsanevi Eşya kazanma şansına erişecekler.

Blizzard’ın piyasaya sürdüğü günden beri oldukça büyük ilgi uyandıran ve hatta bir süre boyunca Güney Kore’de League of Legends’ın tahtını ele geçiren Overwatch, 3. yaşını kutluyor. Blizzard ise oyunun yaş kutlamaları vesilesiyle oyunculara birçok hediye dağıtıyor. Overwatch’ın yıldönümü bir dizi yeni skin, dans, sprey boya ve çok daha fazlasını da beraberinde getirecek. Bunlara ek olarak geçen sezonların kozmetik ürünleri ve birçok eski sezon karşılaşması da oyunda yeniden boy gösterecekler.

Bu süre zarfında, oyuncular Overwatch’a 10 Haziran’a kadar her platformdan (PC, PlayStation 4 ve Xbox One) ücretsiz bir şekilde girebilecekler.

Overwatch’ın 3. yaşına özel oyuncuları bekleyen gelişmeler:

Yeni eşyalar

  • Bu yıldönümü etkinliğine özel 6 yeni efsanevi (legendary) skin ve 3 epik skin geliyor
  • Baptiste, Ashe ve Wrecking Ball için yepyeni dans emote’ları yolda

Eskilerin geri dönüşü

  • Yıldönümü etkinliği geçmiş sezonların kozmetik eşyalarını ve favori dans emote’larını geri getirecek
  • Geçmiş sezon karşılaşmaları Arcade’e geri geliyor ve günlük olarak rotasyona giriyor. Bu karşılaşmalar arasında Overwatch Archive – Storm Rising etkinliğinde yer alanlar da var.

Loot Box’lar

  • Yıldönümü etkinliği için oyuna girenler bir adet ekstra Legendary Anniversary Loot Box’a (Efsanevi Yıldönümü Loot Box’ı) sahip olacak ki bu kutunun içinden bir adet efsanevi eşya çıkması garanti!
  • 50’lik Loot Box Bundle’ı alan tüm oyuncular ilave bir Legendary Anniversary Loot Box sahibi oluyor
  • Etkinlik boyunca loot box’larda geçmiş sezonların tüm Sezon Etkinliği Loot’ları yer alacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir