Fortnite Fortnite Haberleri

Totino’s, 100 Thieves’e sponsor oldu

Kuzey Amerikalı dondurulmuş pizza üreticisi Totino’s, 100 Thieves Fortnite takımına sponsor oldu.

Fortnite World Cup yaklaşırken köklü organizasyonlar turnuva için büyük adımlar atmaya devam ediyor. Turnuva için birçok transferin gerçekleştiği son günlerde bir haber de 100 Thieves cephesinden geldi. Takım transfer yapmasa da hali hazırda kadrosunda bulunan oyuncular ve organizasyon için yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Totino’s ile anlaşan ekip bu anlaşmayla birlikte turnuva öncesi önemli bir adım atmış oldu.

Yapılan anlşamaya göre sponsor şirket, 100 Thieves’in Fortnite kadrosunu Atlanta’da bulunan oyun evinde ağırlayacak. 100T Fortnite oyuncuları yaşamlarına bu evde devam edecek ve aynı zamanda gıda firması takım adına “Loot” adında bir belgesel çekecek. Bu belgeselde 100 Thieves ekibinin Fortnite World Cup’a nasıl hazırlandığını ve evde neler yaşadığını göreceğiz.

Totino’s, ünlü bir dondurulmuş pizza üreticisi. Şirket dünya genelinde çok popüler olmasa da Kuzey Amerika’daki raflarda bir hayli tanıdık ürünler satıyor. Totino’s geçtiğimiz günlerde 100 Thieves’in Call of Duty takımına sponsor olmuştu. Bu anlaşmada ekibin Call of Duty kadrosu adına önemli gelişmeler yaşanmıştı.

NBA ekiplerinden Cleveland Cavaliers’ın sahibi olduğu 100 Thieves, her geçen gün sponsor yelpazesini genişletiyor. Nadeshot önderliğinde katıldığı her turnuvada zirveye oynayan takım bunu başarabilmek için de maddi olarak büyük kaynak ayırıyor. Organizasyon bu maddi kaynağı sağlamak adına yaptığı sponsorluk anlaşmaları ile hem oyuncularına hem de sektöre büyük yatırımlar yapabiliyor. Bakalım ekip ilerleyen günlerde sponsor portfolyosunu kimlerle geliştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir