Fortnite

Yeni Fortnite kostümü ünlü rapçi Travis Scott olabilir

Lucas7yoshi adlı “dataminer”, büyük güncelleme sonrası Fortnite dosyalarını incelerken Travis Scott adının geçtiği verilere rastladı. Bu sızdırma sonucu ünlü rapçi Travis Scott, fenomen oyun Fornite’a gelebilir.

Lucas attığı tweetle birlikte oyun dosyalarından Travis Scott adında bir dosya bulduğunu açıkladı. Attığı tweet sonucu tam olarak kesin olmasa da oyuna kostüm olarak Travis Scott ve ilgili başka ürünlerin de set olarak gelebileceğini söyleyebiliriz.

Aslında Travis Scott, Fortnite camiası için çok bilinmedik bir isim değil. Travis Scott önceden ünlü yayıncı Ninja, şarkıcı Drake ve NFL oyuncusu JuJu Smith-Schuster’ın katıldığı rekor kıran bir Fortnite yayınının parçası olmuştu. Yayın, eşzamanlı izleyici sayısı olarak Twitch’te bir rekor kırmıştı. Yayını yaklaşık 600.000’den fazla kişi anlık olarak izlemişti.

Fortnite ayrıca bugün İkinci Kısım’ın ikinci sezonunu başlattı. Oyunda ve haritada bir çok değişiklik var ve bu değişikliklerin yanında Deadpool kostümü de oyuna eklendi. Bu büyük güncellemeden sonra da Scott’un oyun dosyalarındaki varlığı keşfedildi.

Fortnite, uzunca bir süredir ünlü kişilikleri oyununa ekliyor. Daha öncesinde oyunun en ünlü yayıncılarından Ninja, şarkıcı Major Lazer ve birkaç ünlü de oyuna eklenmişti. Böyle eklemelerle birlikte oyun kitlesine kitle katıyor ve çevrimiçi oyunlar sektöründe de liderliğini sürdürüyor. Ne de olsa oyuna gelen her bir oyuncu, oyunun yapımcısı Epic Games için para demek. Travis Scott’un da oyuna ekleneceğini bu sızdırma sonucu kesin olmasa da söyleyebiliriz.

 

Hobileri müzik dinlemek ve espor olan sıradan birisi \m/.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir