Hearthstone Taktik Savaşları

Fujitora, Beşiktaş Esports’a transfer oldu

Son olarak Royal Youth forması giyen Hearthstone ve Taktik Savaşları oyuncusu Fujitora, Beşiktaş Esports’a transfer oldu.

Hearthstone denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Fujitora elde ettiği başarılarla ülkemizi yurt dışında temsil etmeyi başardı. Kariyerine Royal Youth bünyesinde devam eden oyuncu geçtiğimiz günlerde takımdan ayrıldı ve Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda yeni bir takıma transfer olacağının sinyallerini verdi. Bugün yapılan açıklamaya göre Fujitora’nın sıradaki durağı Beşiktaş Esports oldu.

Hearthstone kariyerine 2016 yılında başlayan Fujitora bir süre Zone Esports forması giydi. Ardından Royal Youth’a (eski adıyla Royal Bandits) katılan oyuncu yaklaşık 2 sene boyunca takım kadrosunda yer aldı. Bu sürede birçok başarı elde eden oyuncu WESG 2017 şampiyonu olarak 150.000 dolarlık ödülün sahibi oldu ve kendini dünyaya tanıttı. Turnuva elemelerine katılmaya devam eden isim 2018 Global Games turnuvasındaki Türkiye kadrosunun da bir parçasıydı.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncu, kişiliği ve karakterinden ödün vermeyerek birçok taraftarın sevgisini kazandı. Son olarak Royal Youth ile sorunlu bir ayrılık yaşayan ismin sıradaki durağı merak ediliyordu. Ülkemizin en başarılı Hearthstone oyuncusu olan Fujitora, Beşiktaş Esports bünyesinde Taktik Savaşları turnuvalarına da katılacak. Bunun bir örneğini Kuzey Amerika temsilcisi Team Liquid’le görmüştük. Saintvicious ile anlaşan ekip oyuncunun hem Hearthstone hem de Taktik Savaşları kadrosunda yer alacağını duyurmuştu. O habere buradan ulaşabilirsiniz.

Bakalım Fujitora’nın Beşiktaş Esports formasıyla göstereceği performans nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir