mix VALORANT

Fire Flux Esports Ve Parla Esports Güçlerini Birleştirdi

Ünlü yayıncı Cantuğ unlost Özsoy‘un takımı Fire Flux Esports ile son dönemlerin güçlü ekiplerinden Parla Esports güçlerini birleştirdi. VCT: Birlik Ligi 2. Split için güçlerini birleştiren iki ekip mücadele edecek kadroyu duyurdu. Yeni kurulan kadroda Fire Flux Esport ekibinin eski oyuncuları Hakan Destructive Lekesizer ve Metin WerlasS Ünal yer almıyor. Parla Esports takımında Toprak lauress Kaynak aktif kadroda yer almıyor.

Fire Flux Esports‘un kuruluşun beri takımın bünyesinde yer alan koç Salih marqnue Onaran artık takımın koç pozisyonunu Erim mavera Sasal ve Hakan afr0nfire Pınarbaşı‘na devretti. Bunun üzerine bundan sonra Marqnue CGO (Chief Gaming Officer) pozisyonunda görev alacağını Twitter üzerinden açıkladı.

VCT Birlik Ligi 2. Spliti

Geçtiğimiz sezon 10 takımla oynanan Birlik Ligi 2. Split hakkında yeni gelişmeler yayınlandı. Birleşen iki takımın yerine yeni takım eklenmeyeceğini duyuran VALORANT Challengers Birlik Ligi resmi hesabı, ligin 9 takımla devam edeceğini duyurdu.

Mert Wo0t Alkan

Geçtiğimiz yıl takımın akademi kısmında mücadele eden genç yetenek, sociablEE‘ın ayrılışı sonrasında ana kadroda yerini almıştı. VCT: Birlik Ligi 1. Split‘i sezon MVP‘si bitiren oyuncu elemelerde S2G Esports‘a 3-1 yenilerek yarı final aşamasında turnuvaya veda etmişti. Yeni sezonda Duelist rolünde sociablEE ile birlikte takım arkadaşı olacak olan Wo0t‘un rolü şu anlık merak konusu olarak kalacaktır.

KD ACS ADR HS
1.16 236.3 151.6 %33.6

Eray yetujey Budak

 

Takım arkadaşı Wo0t ile birlikte geçtiğimiz sezon akademi takımından ana kadroya yükseltilen genç oyuncu Wo0t ile birlikte ligde adından çokça kez söz ettirmişti. Genç oyuncu takımın Sentinel rolünü üstleniyordu. VCT: Birlikl Ligi normal sezonunu lider tamamlayan FF ekibi yarı finallerde S2G Esports‘a 3-1 yenilerek turnuvaya veda etmişlerdi.

KD ACS ADR HS
1.22 206.3 137.0 %26.3

Volkan sociablEE Yönal

Kariyerine OtherSide ekibi ile başlayan yetenekli oyuncu devamında Anatolia Esports ve Fire Flux Esports formaları giydi. Sezon başında Parla Esports‘a transfer olan sociablEE tekrardan yuvasına döndü. Tecrübeli oyuncu VCT: Birlik Ligi 1. Split‘i 2. sırada tamamlamıştı. Yarı final aşamasında Papara SuperMassive ekibine 3-2 kaybeden Parla Esports turnuvaya veda etmişti. sociablEE takımın Duelist rolünü üstleniyor.

KD ACS ADR HS
1.29 269.2 170.4 %22.8

Soner jeyj7y Eren Kent

Takım arkadaşı sociablEE ile birlikte OtherSide ile kariyerine başlayan başarılı oyuncu Surreal Esports ile geçtiğimiz sezon Birlik Ligi‘nde şampiyon olmuştu. Devamında Parla Esports‘a transfer olan IGL şimdi Fire Flux için mücadele edecek. Jeyj7y oynadığı takımlarda Initiator rolünü üstleniyor. VCT: Birlik Ligi 1. Split yarı final aşamasında Papara SuperMassive ekibine 3-2 kaybeden Parla Esports turnuvaya veda etmişti.

KD ACS ADR HS
1.01 203.5 131.4 %26.6

Enes jlerst Yıldırım

Kariyerine Banger5 ekibi ile başlayan jlerst, geçtiğimiz sezon takım arkadaşı jeyje7y ile birlikte VCT: Birlik Ligi‘ni şampiyon tamamlamıştı. Devamında Papara SuperMassive ve Parla Esports forması giyen genç oyuncu artık Fire Flux Esports bünyesinde. jlerst oynadığı takımlarda Controller rolünü üstleniyor. VCT: Birlik Ligi 1. Split yarı final aşamasında Papara SuperMassive ekibine 3-2 kaybeden Parla Esports turnuvaya veda etmişti.

KD ACS ADR HS
1.14 212.5 138.1 %29.4

Ufuk SasuKe Göktaş

Tecrübeli IGL kariyerine FUT Esports ile kariyerine başladı ve Galakticos ekibi ile devam etti. Sezon başında Fire Flux Esports‘a transfer olan sasuKe Geçtiğimiz normal sezonda lider tamamlamamalarına rağmen yarı finallerde S2g Esports 3-1 yenilerek turnuvaya veda etmişti. Takım arkadaşı jeyj7y ile birlikte IGL rolünü üstlenecek Fire Flux Esports‘ta kimin rolü üstleneceği merak konusu. Tecrübeli oyuncu genel olarak Initiator rolünü üstleniyor.

KD ACS ADR HS
0.92 192.1 128.0 %24.8

Uğur Ruxic Güç

Yetenekli support oyuncusu kariyerine Weda Esports ile başladı. Devamında sırasıyla Scales Esports ve Parla Esports formaları giyen genç oyuncunun yeni yeri ise Fire Flux Esports oldu. Genç oyuncu geçtiğimiz splitte Parla Esports ekibiyle yarı finalde Papara SuperMassive‘e 3-2 yenilerek turnuvaya veda etmişti. Ruxic genel olarak takımın Initiator rolünü üstleniyor.

KD ACS ADR HS
1.14 205.9 133.4 %25.9

 

Riot Games’in bir diğer değerli oyunu League of Legends’ta Şampiyonluk Ligi playoff eşleşmeleri belli oldu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir