mix VALORANT

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi’nin davetli takımlarından Fire Flux Yeni Transferini Duyurdu!

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi’nin davetli takımlarından Fire Flux Yeni Transferini Duyurdu!

Unlost’unda kurucuları arasında bulunduğu ve PUBGM, VALORANT sahnelerinden bilinen Fire Flux Esports kadro yapılanmasına devam ediyor.

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi’nin yeni sezonuna davetli olan Fire Flux yeni transferlerini Twitter hesapları üzerinden yaptıkarı paylaşım ile duyurdu.

Fire Flux, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile  VALORANT’da Digital Athleticsİstanbul Wildcats, Eternal Fire gibi kulüplerde yer almış olan tecrübeli oyuncu Hakan “dESTRUCTIVEE” Lekesizer‘i kadrosuna kattığını duyurdu.

 

Hakan “dESTRUCTIVEE” Lekesizer Kimdir?

24 yaşındaki dESTRUCTIVEE VALORANT’ın Türkiye’deki ilk turnuvalarından olan First Strike: Turkey‘den beri profesyonel seviyede oynuyor.

First Strike: Turkey’i Digital Athletics ile oynayan Hakan, Elite İntational turnuvasında da Digital Athletics ile oynadıktan sonra kulüpten ayrıldı.
Kulüpten ayrıldıktan sonra ileriki zamanlarda İstanbul Wildcats’ın bünyesine almış olduğu Buzlumuzlusüt’ün önderliğindeki NOF kadrosuna katıldı.


NOF ile İstanbul Wildcats‘e transfer olduktan sonra takımıyla Champions Tour Turkey Stage 1: Masters‘ı 5.sırada tamamlamayı başardı.
IW’den ayrıldıktan sonra kendisini Eternal Fire‘ın ilk ve tek VALORANT kadrosunda gördük. Eternal Fire ile TESFED Gençlik Kupası şampiyonluğu yaşadı.

 

 

Ardından Valorant Regional League Northern Europe: Polaris yani Kuzey Amerika VALORANT Yerel Ligi‘nde mücadele etmek için Finest‘a transfer oldu. Finest ile Lig Finalleri’nde EXCEL, bilinen ismiyle XL’e kaybederek 2.oldu.


Finest ile yollar ayrılarak BONK olarak devam edildiğinde de dESTRUCTIVEE kadroda bulunmaya devam etti. BONK ile Fransa Yerel Ligi Finalleri‘nde Mandatory‘e kaybederek 2. oldu.

 

Gelen olursa gidende olur elbette…

 

dESTRUCTIVEE duyurusundan dört saat sonra sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Fire Flux Esports, oyuncuları Emre “Sterben” Demirci‘yi Papara SuperMassive’e transfer ettiklerini duyurdu.

Elimizdeki bilgilere göre aktif Fire Flux VALORANT kadrosu:

  • dESTRUCTIVEE
  • Sasuke
  • yetujey
  • sociablEE
  • Wo0t

Kulübe ve oyuncularına gelecek sezonda başarılar dileriz!

Bir başka VALORANT yeni sezon haberimiz: Thunderbolts Gaming Yeni Trasnferini Duyurdu!

 

 

 

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir