FUT Esports VCT 2023: LOCK//IN'e Veda Etti! mix VALORANT

FUT Esports VCT 2023: LOCK//IN’e Veda Etti!

Temsilcimiz FUT Esports VCT 2023: LOCK//IN São Paulo’ya güçlü NA takımı 100 Thieves karşısında aldığı mağlubiyet ile veda etti. Bizleri başarıyla Brezilya’da temsil eden ekibimi tebrik ederiz.

Seride Yaşananlar
BO3 formatında oynanan karşılaşmada Temsilcimiz FUT Esports tercihini Lotus haritasından yana kullanırken 100T ekibi Haven tercihinde bulundu. Final haritası ise Icebox oldu

1. Harita: Lotus

FUT Esports’un seçimi olan haritada iyi başlayan taraf 100T ekibi oldu Temsilcimiz ilk yarıyı 7-5 geride kapatsa da ikinci yarıda oynadığı kararlı oyunlar ve clutch performansları ile galibiyeti getirmeyi bildi. 13-9’luk skorla Lotus haritasının galibi FUT Esports oldu.

2. Harita: Haven

FUT, 100T ekibinin seçimi olan haritada önceki haritada olduğu gibi ilk yarıyı 8-4 geride kapattı. Temsilcimiz 2. yarı durumu eşitlese de 13-11 gibi yakın bir skorla 2.haritada mağlup oldu. Bu sonuçla seri final haritası olan Icebox’a gitti.

3. Harita: Icebox

Final haritası Icebox’da temsilcimiz ilk 2 haritada olduğu gibi ilk yarıyı 8-4 geride kapattı. Ekibimiz 2.yarıda geri dönmeye çalışsa da yeterli olmadı ve 13-11’lik skorla turu geçen taraf 100T ekibi oldu.

100Thieves’in bir sonraki rakibi FNATIC-FURIA karşılaşmasının galibi olacak

FUT Esports Bizleri Gururlandırdı

VCT 2023: LOCK//IN São Paulo’ya Rex Regum Qeon karşısında 2-0 kazanarak başlayan ekibimiz bu turda da gösterdiği başarılı performans ile bizleri gururlandırdı.

Turnuvaya katılan temsilcilerimiz FUT Esports’u ve BBL Esports’u 5mid.com ekibi olarak tebrik eder, EMEA’de başarılar dileriz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir