mix League of Legends

Şampiyonluk Ligi: 5 Transfer 5 Şok

League of Legends: 5 Transfer 5 Şok

Yıllardan beri şampiyonluk liginde birçok transfer geldi geçti League of Legends için ülkemize. Efsane olan isimlerin yanında gelen sükseli transferler… Lige keyif zevki katması bir kenara dursun, biz oyun severler için de ayrıca heyecan verici oluyor bu durum. Örnek üstünden ilerleyelim dilerseniz. Yıllar önce “Caps” isimli genç bir çocuk gelmişti ligimize. O zamanlar ismi olan büyük bir oyuncu değildi, değildi ama öyle bir tırmandı ki kariyer basamaklarını, gören, duyan, bilen herkes şok oldu. Caps vs Naru karşılaşmasını izlediğim o finali hala unutamıyorum. Konudan çok sapmadan gelelim sükse yaratan o 5 transfere. Çaylar, kahveler hazırsa, keyifli okumalar!

  • Frozen

Fenerbahçe espor şubesi ilk kurulduğu zamanlar bomba gibi düştü bu transfer haberi gündeme. Kolay mı? Frozen bu, yer yer Faker ile kıyaslandı bu adam. Geldi ve geldiği ilk maçtan koydu farkını ortaya. Yıllar geçti, Frozen ülkemizde kalmaya devam etti ve içimizden biri oldu. İyi ki geldin “Tahir Abi”.

 

  • Wolf 

Prime dönemi en iyi support oyuncularından biri olabilir belki de. SKT T1 takımından ülkemize, SuperMassive takımına gelen Wolf, az süre aldığı ülkemizde birçok güzel anı bıraktı arkasında. İyi ki de gelmiş, birçok güzel oyunla birlikte birçok anı bıraktı bize.

 

  • Zeitnot | 2023

Geçtiğimiz günlerde açıklanan bir haberle, baba sevenler adeta deliye döndü. Emekliliği bırakıp profesyonel oyunculuk hayatına geri döndüğünü açıklayan Zeitnot, eski takımı SuperMassive’e geri dönmüş oldu. Lucian oyunlarını izlemek için sabırsızlanıyoruz.

 

  • GBM

Diğer isimler kadar heyecan yarattı mı bilemeyiz fakat, ülkemizde birkaç takımda forma giymiş ve üstüne üstlük T1 gibi çok büyük bir kulüpte koçluk yapmış bir ismi de bu listeye almak istedik. Bize keyifli anlar geçirten GBM aktif olarak hala League of Legends hayatına devam ediyor. Oyuncu değil fakat içindeki League of Legends aşkı hala bitmemiş…

  • Armut | 2023

Armut, Dignitas'tan Ayrıldı!

Listede 2 adet 2023 transferi bulunuyor. Bunlardan biri Armut. Açıkcası daha birkaç saat önce açıklanan bu haberin videosunu bir hayli şok olarak izlemiş bulundum. En verimli yaşlarından çok uzakta olmamasına rağmen ülkemize geri dönmesi, ligimizin kalitesi açısından bir hayli güzel bir haber, buna hiçbir lafım yok fakat geri dönmesini cidden beklemiyordum. Ne olursa olsun, başarılar diliyoruz. Hoş geldin Armut.

Yazımızı bitirmeden size listede bulunan bazı oyuncuların birçok güzel oyununu bırakalım. İyi seyirler!

Frozen:

 

Zeitnot:

 

Wolf: 

Daha fazla Şampiyonluk Ligi Haberi İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir