mix VALORANT

Son Şampiyon G2 Gozen Kadrosunu Duyurdu

Game Changers 2022 şampiyonu G2 Gozen yeni sezonda mücadele edeceği kadrosunu duyurdu. Şampiyon kadrodan Juliano tekrardan CS:GO’ya dönmesi üzerine kadroda boşluk oluştu. Son şampiyon bu boşluğu Guild X alman oyuncusu Roxi ile doldurdu. Bu transferle birlikte Game Changers’ın en güçlü adaylarından birisi olduğunu gösteren G2 Gozen’in yeni kadrosunun istatistiklerini birlikte inceleyelim.

Petra Petra Stoker

CS:GO’nun başarılı oyuncularından olan Petra bu başarısını VALORANT serüveninde de sürdürmeyi başardı. Hollandalı oyuncu VALORANT serüvenine XSET Purple ile başladı. Ayrıca Petra takım arkadaşı mimi ile birlikte iki farklı oyunda Dünya şampiyonluğu yaşayan ilk kadın oyuncular oldu. Petra takımın Initaitor rolünü üstleniyor.

KD ACS ADR HS
1.17 209.5 136.7 %21.9

Michaela Mimi Lintrup

Takım arkadaşı Petra gibi Mimi‘de VALORANT’a XSET Purple ile başladı. mimi takım arkadaşı Petra ile birlikte iki farklı oyunda Dünya şampiyonluğu yaşayan ilk kadın oyuncular oldu. Danimarkalı oyuncu son olarak VCT: LOCK//IN’de gösteri maçında Team Tarik ile birlikte Team FRTTT’ye karşı mücadele etmişti. Mimi takımın Sentinel rolünü üstleniyor.

KDA ACS ADR HS
1.26 215.5 143.7 %26.0

Anastasia Glance Anisimova

Glance daha önce fReya ve Guild X takımlarında oynadı. Rus oyuncu Guild X kadrosunda Initaitor rolünde oynasada, G2 Gozen adına Controller rolünde olarak karşımıza çıkıyor.

KD ACS ADR HS
1.07 180.0 118.3 %19.7

Maryam Mary Maher

16 yaşındaki genç oyuncu Game Changers 2022’de ortaya koyduğu güzel performansı final MVP’liği ve şampiyonluk ile taçlandırmıştı. Initaitor ve Sentinel rollerini üstlenen genç oyuncu ChatBanned ve TENSTAR Nova takımlarında forma giydi.

KD ACS ADR HS
1.30 240.3 162.8 %31.8

Vivian Roxi Schilling

Alman oyuncu yaklaşık 2,5 yıldır Guild X kadrosunda yer alıyordu. Game Changers 2022’de Cloud9 White ekibine 2-0 yenilerek turnuvayı ilk altıda tamamlamıştılar. Sentinel rolünü üstlenen oyuncu bazı haritalarda Initaitor olarak görev aldı.

KD ACS ADR HS
1.10 197.4 135.1 %22.8

 

Game Changers yeni kadroları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz. NAVI Celestials kadro değişikliği haberimizi inceleyebilir. Mısır organizasyon GeeKay Esports Cherry kadrosunu güncellemesini kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir