VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2. Hafta 1. Gün Tamamlandı! mix VALORANT

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2. Hafta 1. Gün Tamamlandı!

VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi 2. hafta maçları bugün oynanan maçlar ile başladı. İkinci haftanın ilk maçında Thunderbolts Gaming ile DenizBank Wildcats karşı karşıya gelirken, günün ikinci maçında Fenerbahçe Espor ile Galakticos karşılaşması oynandı.

VCT Birlik Ligi 2023 2. hafta 1. gün maç özetleri ve sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz.

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2023 2. Hafta 1. Gün Sonuçları

Thunderbolts Gaming | 2 – 1 | DenizBank Wildcats

Fenerbahçe Espor | 2 – 0 | Galakticos

Thunderbolts Gaming – DenizBank Wildcats

VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi’nin 2. haftasının ilk maçı Thunderbolts ile Wildcats arasında oynandı. Serinin ilk haritası Thunderbolts’un seçtiği PEARL idi. Maçı baştan sonra üstün götüren taraf TBG idi. Ekip kendi seçimi olan Pearl haritasında hata yapmayarak 13-5 kazandı ve seride durumu 1-0 yaptı.

1. Harita: Pearl
1. Harita: Pearl

Serinin ikinci karşılaşması Wildcats’in seçtiği ASCENT haritasında oynandı. Bu sefer baskın taraf Wildcats oldu. Haritayı 13-9 kazanan ekip seriyi 1-1’e getirdi. Wildcats’in JETT oyuncusu 7ssk7 haritanın kazanılmasında önemli rol oynadı.

2. Harita: Ascent
2. Harita: Ascent

Serinin karar maçı HAVEN haritasında oynandı. Büyük bir çekişmeye sahne olan haritayı Thunderbolts uzatmalar sonucunda 15-13 kazanarak seriyi 2-1 kazandı. Thunderbolts’un galibiyetinde Lurzy0y0 önemli rol oynarken, uzayan maçta Wildcats oyuncusu mini’nin performansı mağlubiyeti engelleyemedi.

3. Harita: Haven
3. Harita: Haven

Fenerbahçe Espor – Galakticos

Günün ikinci maçında Fenerbahçe Espor ile Galakticos ekipleri karşı karşıya geldi. Serinin ilk haritası Fenerbahçe’nin seçimi olan PEARL haritasında oynandı. Fenerbahçe ilk yarısı 6-6 biten karşılaşmada rakibine 13-9 üstünlük sağlayarak seride 1-0 öne geçti.

1. Harita: Pearl
1. Harita: Pearl

Serinin ikinci haritası Galakticos’un seçimi olan HAVEN haritasında oynandı. HAVEN haritasına başlarken Fenerbahçe Espor takımında w0zzip – Best değişikliği yapıldı. Fenerbahçe Espor rakibinin seçtiği haritayı da 13-8 kazanarak durumu 2-0 yaptı ve seriyi kazanan taraf oldu. Fenerbahçe Espor adına ipOTT haritayı domine ederek takımının kazanmasında önemli rol oynadı.

2. Harita: Haven
2. Harita: Haven

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2023 Panorama #1

VCT: Birlik Ligi ile alakalı tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir