VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 6. Hafta 3. Gün Sonuçları mix VALORANT

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 6. Hafta 3. Gün Sonuçları

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 6. haftanın üçüncü günü bugün oynanan 2 maç ile tamamlandı. Günün ilk maçında Thunderbolts Gaming ile Papara SuperMassive karşı karşıya gelirken günün ikinci mücadelesi DenizBank Wildcats ile S2G Esports arasında oynandı. Günün özetini ve istatistiklerini haberimizde bulabilirsiniz.

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi Puan Durumuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2023 6. Hafta 3. Gün Sonuçları:

Thunderbolts Gaming | 0 – 2 | Papara SuperMassive 

DenizBank Wildcats | 1 – 2 | S2G Esports 

Thunderbolts Gaming – Papara SuperMassive 

VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi 6. hafta 3. gün mücadelelerinde ligin iddialı takımlarında Papara SuperMassive ile çıkış arayan Thunderbolts Gaming karşı karşıya geldi. Papara SuperMassive günün açılış maçında rakibini 2-0 mağlup ederek ligdeki 6. galibiyetini aldı.

PEARL

Serinin ilk mücadelesi Thunderbolts Gaming’in seçimi olan PEARL haritasında oynandı. Haritanın ilk yarısı 6-6 beraberlikle geçilirken, ikinci yarısında Papara SuperMassive rakibine sadece 2 round vererek mücadeleyi 13-8 kazandı ve 1-0 öne geçti.

ASCENT

Günün ikinci haritası SuperMassive ekibinin seçtiği ASCENT’de oynandı. Mücadelenin ilk yarısı 7-5 SUP üstünlüğü ile tamamlanırken, ikinci yarıda da üstünlüğünü korumayı başaran SUP haritayı 13-7 seriyi ise 2-0 kazandı.

DenizBank Wildcats – S2G Esports 

Günün ikinci karşılaşması derbiye sahne oldu. Kurdukları kadrolarla adlarından sıkça söz ettiren 2 takım karşı karşıya geldi. Derbide kazanan taraf 2-1’lik skorla S2G Esports oldu.

ASCENT

Günün ikinci maçının ilk haritası Wildcats’in seçimi olan ASCENT haritasında oynandı. Büyük çekişmeye sahne olan maçın ilk yarısı 7-5 S2G üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıda harika bir geri dönüşe imza atan Wildcats kendi seçtiği haritayı 13-11 kazanmayı bildi.

ICEBOX

Serinin ikinci mücadelesi S2G’nin seçimi olan ICEBOX haritasında oynandı. Haritanın ilk yarısı 7-5 Wildcats üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıda üstünlüğü eline alan S2G haritayı 13-8 kazandı ve seride durumu 1-1’e getirdi.

HAVEN

Mücadelenin karar haritası HAVEN oldu. HAVEN’ın ilk yarısında ipleri eline alan S2G ikinci yarıya 7-5 önde girdi. İkinci yarıda ise mücadeleyi domine eden S2G haritayı 13-7 seriyi ise 2-1 kazandı.

BBL Esports’un Kadın Takımı BBL Queens’de İki Ayrılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir