VCT: Birlik Ligi Finali İçin İlk Aday Belli Oldu! mix VALORANT

VCT: Birlik Ligi Finali İçin İlk Aday Belli Oldu!

VCT: Birlik Ligi ilk yarı finali tamamlandı. S2G Esports, rakibi Fire Flux Esports’u 3-1 ile geçerek final biletini kaptı.

VCT: Birlik Ligi Yarı Finali

Finali LAN formatında yapılacak olan turnuvada ilk yarı final tamamlandı. Playoff aşamasına çeyrek finalden başlayan S2G Esports, yarı finaldeki rakibi Fire Flux Esports’u 4 harita sonunda 3-1 yenerek finaldeki yerini aldı. BO5 formatında oynanan seride takımlar karşı karşıya geldi. Fire Flux Esports Fracture, Lotus seçerken, S2G Esports Icebox ve Haven seçti. Serinin kader haritası Ascent olarak belirlendi.

1.Harita: Fracture

S2G rakibinin seçtiği haritaya iyi başlayan taraf oldu. Ekip 5-0 ile oyun kontrolünü eline aldı. Fire Flux sonrasında biraz toplarlansa da ilk yarı 9-3 S2G üstünlüğü ile geçildi. İkinci yarıda da rakibinin seçtiği haritayı iyi oynayan ekip seride 1-0 öne geçti.

2. Harita: Icebox

Bu sefer rakibin seçimi olan haritaya iyi başlayan taraf Fire Flux tarafı oldu. Wo0t’un etkili oyunuyla ilk yarıyı 7-5 önde tamamlayan ekip, ikinci yarıda da baskısını sürdürdü. Haritayı 13-6 kazanan FF, durumu 1-1’e getirdi ve dengeleri eşitledi

3. Harita: Lotus

Serinin üçüncü haritası heyecan fırtınasına sahne oldu. İlk yarı karşılıklı roundlar ile 7-5 FF üstünlüğü ile geçildi. İkinci yarıda da iki takımda karşılıklı alınan roundlar ile eşitliği bozamadı ve maç uzatmalara gitti. Uzatmalar sonucunda rakibinin seçtiği haritayı 18-16 kazanan S2G durumu 2-1’e getirerek avantajı tekrardan eline aldı.

4. Harita: Haven

Haven’e iyi başlayan Fire Flux Espots oldu. 4-0 öne geçen ekip kendi için kader haritasında avantajı eline aldı. Pes etmeyen S2G, geri dönüş yaparak rakibinin final umutlarını söndürdü. Arka arkaya aldığı roundlar ile farkı açan ekip 13-5 ile finale adını yazdıran taraf oldu.

Counter-Strike 2 Yolda Olabilir!

Papara SuperMassive İçin Değişim Rüzgarları!

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir