Watch Dogs 2 alamayanların halen bir şansı var mix

Watch Dogs 2 alamayanların halen bir şansı var

Sunucu sorunları nedeniyle, Ubisoft Forward etkinliği boyunca bedava olan Watch Dogs 2 dağıtımından faydalanamayanlar yine de oyuna sahip olabilecek.

Ubisoft’un, en beklenen oyunları ile ilgili, bizlere yeni bilgiler verdiği etkinliği Ubisoft Forward sona erdi. Far Cry 6, Assassin’s Creed: Valhalla ve Watch Dogs: Legion gibi heyecanla beklenen oyunların tanıtımları dışında etkinliği özel kılan bir nokta daha vardı. Bedava Watch Dogs 2.

Ubisoft, etkinliği izleyen izleyicilere, Watch Dogs’un ikinci oyununu bedava vereceklerini açıklamıştı. Firmanın, sözünde durduğunu görsek de bu sözü tam anlamıyla yerine getirebildiğini söylemek çok doğru olmaz. Sevilen oyunun bedavaya dağıtılacağını öğrenen oyuncular kelimenin tam anlamıyla Uplay’a yüklendiler. Bu aşırı yüke dayanamayan sunucular ise çökerek birçok oyuncunun, istediğini alamamasına sebep oldu.

Etkinlik süresince, karşılaştıkları hataları düzeltmeye çalıştıklarını belirten Ubisoft, ne yazık ki sunucuları onarmayı başaramadı. Yine de firmayı gereksiz yere suçlamak için hiçbir sebep yok çünkü yetkililer, sözlerini tutmak için yapmaları gerekeni yaptılar. Etkinlik sona ermiş olsa bile Watch Dogs 2’yi halen daha bedava alma şansınız var.

Ubisoft, etkinliğin ardından, yaşanan sıkıntı için tüm kullanıcılarından özür dilediklerini açıklayan bir yazı paylaştı. Yazı ile birlikte yaptıkları duyuru ile de Uplay hesabı olan tüm kullanıcıların, bedavaya dağıtma sözü verdikleri oyunu halen daha hesaplarına ekleyebileceklerini söyledi.

Eğer siz de dün gerçekleşen Ubisoft Forward etkinliği boyunca Watch Dogs 2 alamayan kullanıcılardansanız oyunu elde etmek için halen vaktiniz var.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • Cem 13 Temmuz 2020

    “Elde etmek için halen vaktiniz var.” Demişsin nasıl elde edeceğimizi de yazsaydın keşke

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir