IEM Dallas 2023 Şampiyonu ENCE!

Finlandiyalı espor organizasyonu ENCE, CS:GO’da bir kez daha şampiyon oldu! Bir süredir istenileni vermeyen ENCE, IEM Dallas 2023’de yani Intel.

Devamını Oku

Şeker Çocuk: Imaqtpie

Profesyonel League of Legends arenasında eşi benzeri bulunmayan bir oyuncudur Imaqtpie. Saf yetenek ve rekabetçi kişiliğinin yanında, eğlenmekten asla vazgeçmeyen.

Devamını Oku

IEM Katowice seyircisiz devam edecek

Silezya hükümeti tarafından yapılan açıklamaya göre, şu anda Katowice şehrinde oynanmakta olan IEM Katowice turnuvasının play-off’ları koronavirüs salgını sebebiyle seyircisiz.

Devamını Oku

IEM Katowice B grubu 3. gün maçları tamamlandı

IEM Katowice, bugün de kıran kırana geçti. B grubunda G2 ve Team Liquid Upper finaline ismini yazdırırken, TYLOO ve Virtus.

Devamını Oku

IEM Katowice A grubu açılış maçları tamamlandı

IEM Katowice A grubunda açılış maçları tamamlandı. İlk turda zafere ulaşan takımlar Vitality, Astralis, fnatic ve Na’Vi oldu.

Devamını Oku

IEM Katowice için geri sayım başladı

Counter Strike takipçileri için apayrı bir yeri olan IEM Katowice 2020, 500.000 dolarlık ödül havuzuyla 24 Şubat-1 Mart tarihleri arasında.

Devamını Oku

IEM Katowice 2020’ye davet edilen takımlar belli oldu!

25 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Polonya’nın Katowice şehrinde düzenlenecek olan, 2020 yılının ilk büyük turnuvası IEM Katowice 2020’ye.

Devamını Oku

IEM Katowice 2020 duyuruldu

2019 yılının Major turnuvalarından biri arasında bulunan Katowice, 2020 yılında da CS:GO’ya ev sahipliği yapacak. ESL, bugün yaptığı duyuru ile.

Devamını Oku

ESL turnuvaları VR ile izlenebilecek

Esporun öncü kuruluşlarından ESL, geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile sektörün geleceğinde önemli bir yer kaplayacak sanal gerçekliğin ilk büyük adımını attığını.

Devamını Oku

IEM Katowice 2016 LoL şampiyonu SK Telecom T1 oldu

Birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan IEM Katowice 2016’da League of Legends şampiyonu, Kore temsilcisi SK Telecom T1 oldu.

Devamını Oku

IEM Katowice biletleri saniyesinde satıldı

En büyük e-Spor organizasyonlarından biri olan Intel Extreme Masters’ın Katowice’de düzenlenecek olan etkinliğin biletleri saniyeler içerisinde tükendi.

Devamını Oku

Team Liquid yerine IEM Cologne’a Team Dignitas gidiyor

Team Liquid, kadrosunun tam olarak belirlenmemiş olmasından dolayı Intel Extreme Master Cologne’a katılmayacağını açıkladı.

Devamını Oku

League of Legends IEM San Jose 2015’in şampiyonu Origen oldu

IEM San Jose 2015’in şampiyonu turnuvayı yenilgisiz tamamlayan Avrupa temsilcisi Origen oldu.

Devamını Oku

IEM Cologne’un kazananı Gambit Gaming oldu

Off-season döneminde League of Legends severler, büyük bir ölçüde seyredecek turnuva eksikliği çekti. Bütün sene boyunca devam eden LCS ve.

Devamını Oku