Fortnite

Cloak: “Tfue ile hâlâ kardeşiz, Fornite World Cup’ı kazanacağız”

En iyi iki Fortnite: Battle Royale oyuncusu ‘Tfue’ ve ‘cloak’, dünyanın en büyük espor turnuvası Fortnite World Cup’ta da birlikte oynamaya devam edecekler.

Turner “Tfue” Tenney’in, bir parçası olduğu FaZe Clan’ı kendisine dayatılan ‘ağır’ kontrat üzerinden dava ettiği günden beri Kuzey Amerika espor camiasında gündem oldukça yoğun. Oyuncunun organizasyona açtığı dava, son günlerde büyük bir popülarite kazanmış durumda ve herkes bir taraf seçmek zorundaymış gibi davranıyor. Bu süreç içerisinde Tfue’ya destek olanların yanı sıra oyuncuyu ‘paragöz’ olarak addedip Faze Clan’ın yanında yer alan da pek çok ünlü isim var. Ve tüm bunların dışında, olay ayrıca çok fazla magazinel bir hâl almış durumda; çünkü ünlü oyuncunu sevgilisini bile olayın içine dahil etmeye hevesli pek çok kesim var.

Hâl böyle olunca, Tfue’nun hem Fortnite: Battle Royale’deki geleceği hem de FaZe Clan’daki geleceği oldukça belirsiz hâl aldı. Dava her nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, en azından şunu biliyoruz ki, Tfue ve cloak’ın yolları bir süre daha ayrılmayacak.

Tfue’nun FaZe Clan’dan Fortnite partneri Denis “cloak” Lepore, arkadaşının organizasyona karşı devam eden davasına rağmen, Tfue ile oynamaya devam edeceğini söyledi. Ve ayrıca arkadaşıyla Temmuz ayında Fortnite World Cup‘a katılmaya çalıştıklarını söyledi.

“Ben ve Turner tüm olanlara rağmen ‘duo’ olacağız. Ben ve Turner hâlâ kankayız. Hiçbir şekilde, ben ve Turner arasında hiçbir farklı durum yok. Hâlâ kardeşiz, bütün bunlara rağmen World Cup’ı katledeceğiz.  Ve bütün bu olanlara rağmen World Cup’ı kazanacağız.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir