mix VALORANT

Thunderbolts Gaming Yeni VALORANT Koçunu Duyurdu!

VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi takımlarından Thunderbolts Gaming yeni koçunu duyurdu!

Lige istediği gibi gibi başlayamayan Thunderbolts Gaming kadro yapılanmasına devam ediyor. Thunderbolts Gaming, VALORANT Challengers TR Birlik Ligi‘nin ikinci haftası sonucunda oluşan puan durumunda +1 averaj ile 5.olarak bulunuyor. Thunderbolts Gaming lig başlamadan önce jonx‘i kadrosuna kattığını duyurmuştu; bu transfer ondan sonra gelen ilk değişim.

Thunderbots Gaming sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları açıklama ile yeni koçlarını duyurdu:

Goddwana kimdir?

Twitter adresinden yaptığı ayrıntılı, istatiksel bilgi ve analiz paylaşımlari ile bilinen Goddwana; daha önce FUT Esports,BBL Queens (acil geçiçi koçluk), Fire Flux Fierce‘da koçluk yapmış bulunuyor. Kariyerinin bir kısmında bazı sağlık sorunları ile emekli olarak ara vermiş olsada sonraki süreçte sektöre geri geldi.
Neredeyse oyun çıktığından beri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunan Goddwana işin istatiksel yönünü daha ön plana çıkarması ile göze çarpıyor.

Sırada ne var?

Thunderbolts Gaming kurucularından olan ve eski aktif oyuncu Anıl “PapamoEEE” Kırca takımın ana koçluğu rölünde aktif olarak bulunuyordu. PapamoEEE‘nın yönetimdeki bir role geri mi döneceği yoksa Godwana ile beraber ekip olarak mı çalışacakları şuan için bilinmezliğini koruyor.

Thunderbolts Aktif VALORANT Kadrosu:

Thunderbolts Gaming’e lig ve önümüzdeki süreç için 5mid ailesi olarak başarılar dileriz.

Espor ile ilgileniyor yada sadece dereceli oynayan biriyseniz bile Godwana’nın çalışmalarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

g0dwana ile oyuna doğru


Godwana ücretsiz eğitim kampı 


Godwana ücretli eğitim kampı

İçeriklerinin yanı sıra twitter adresini ziyaret etmenizi de tavsiye ediyoruz: Twitter / goddwana

Ligin ikinci haftasını ayrı ayrı tüm takımlari için ayrıntılı bir şekilde işlediğimiz haberimiz için: VALORANT Challengers TR: Birlik Ligi 2023 Panorama #2

 

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir